"Volkswagen" planuoja prisijungti naują markę

„Volkswagen“ pirmininkas Ferdinandas Piechas atskleidė, kad vokiečiai planuoja prisijungti mažiausiai vieną naują markę, kuri padėtų pasiekti užsibrėžtą tikslą iki 2018 m. tapti didžiausiu automobilių gamintoju pasaulyje.

Duodamas interviu žurnalui „ADAC Motorwelt“, F.Piechas subtiliai užsiminė, kad „po 10 metų jo vaikai važinės vienos iš 13 „Volkswagen“ grupei priklausysiančių markių transportu“.

Šiuo metu „Volkswagen“ grupei priklauso 12 markių – aštuonios lengvųjų automobilių, viena lengvųjų komercinių automobilių, dvi sunkvežimių ir viena motociklų gamintojų.

F.Piechas nepasakė, kaip vokiečiai planuoja prisijungti dar vieną markę.

Praėjusį mėnesį „Volkswagen“ atstovai patvirtino, kad svarsto galimybę sukurti pigių automobilių markę augančiose rinkose.

F.Piechas ir kiti „Volkswagen“ vadovai anksčiau garsiai kalbėjo apie susidomėjimą „Alfa Romeo“ marke. Vis dėlto praėjusią savaitę „Fiat“ vadovas Sergio Marchionne eilinį kartą pakartojo, kad šis prekės ženklas neparduodamas. Kalbėdamas su „ADAC Motorwelt” žurnalistais F.Piechas „Alfa Romeo“ apibūdino kaip „kultinę markę“.

Skaitykite daugiau:

Rubrika: