Sportiškas ŠKODA Rapid StylePLUS

„Mes plečiame savo puikios komplektacijos ŠKODA Rapid gamą šia specialaus leidimo versija ŠKODA Rapid StylePLUS.“ Sako Werner Eichhorn, ŠKODA Pardavimų ir reklamos padalinio atstovas.

Naujasis specialaus leidimo modelis ŠKODA Rapid StylePLUS pagamintas pagal „Ambition“ versiją, kuri papildyta nemažai dizaino, komforto ir funkcionalumo elementų. Specialaus leidimo versija išsiskiria blizgančios juodos spalvos elementų dizainu: spoileris ant galinio dangčio, išoriniai galinio vaizdo veidrodėlių uždengimai ir juostos ant priekinio buferio ir durų. Šie elementai derinami su šiomis gal;imomis kėbulo spalvomis: balta (Candy-White), geltona(Sprint-Yellow), raudona (Corrida-Red), žalia (Rally-Green) ir mėlyna (Denim-Blue). Juoda spalva įterpta ir į dviejų spalvų (juoda ir sidabrinė) 17 colių lengvojo lydinio ratlankius „Ray“. Rapid StylePLUS gali būti komplektuojamas su naujaisiais ksenono žibintais ir priešrūkinėmis lempomis su posūkio funkcija.

Satino juodos spalvos Rapid StylePLUS interjeras turi savitos formos sportines sėdynes, o greičio pedalai pagaminti iš nerūdijančio plieno su neslystančios gumos paviršiumi. Oda trauktas vairas yra dalis Odos paketo, kuri papildo bėgių perjungimo ir rankinio stabdžio svirtys. Valdymo mygtukai ant vairo priderinti prie naujo prietaisų skydelio juodo stiliaus (Piano-Black). Garso sistema aprūpinta raija su CD grotuvu, kuri pagal pageidavimą gali būti sumontuota su navigacija „Amundsen+“ su DAB funkcija.

Rapid StylePLUS gali būti komplektuojamas su keturiais benzininiais ir dviem dyzeliniais varikliais: 1.2 MPI 55kW, du 1.2 TSI su 63kW ir 77kW bei 1.4 TSI 90kW (galimas su automatine DSG greičių dėže) ir du 1.6 TDI su 66kW ir 77kW.
Primename, kad ŠKODA Rapid prie ŠKODA modelių gamos prisijungė 2012 m. rudenį ir užimą vietą tarp Fabia ir Octavia modelių. Būdams 4.48 m. ilgio ir 1.7m pločio Rapid gali pasiūlyti pakankamai vietos 5 keleiviams ir jų bagažui. Rapid – tai begalė „Simply Clever“ sprendimų, šiuolaikinis dizainas, puikus kainos ir vertės balansas ir gausus saugumo elementų.

Rubrika: