Škoda VisionS į gatves išriedės kaip Kodiaq

Škoda pranešė, kad koncepcinis modelis VisionS, pristatytas šių metų Ženevos auto parodoje, bus pavadintas Kodiaq. Pavadinimas siejamas su Aliaskos miesteliu Kodiak ir netoliese esančioje saloje gyvenančiomis meškomis. Vietiniai Aliaskos gyventojai Aluttiiq šias meškas, kurių saloje yra apie 3500, vadina Taquka'aq, o raidė "q" pabaigoje yra būdinga gyvūnų pavadinime. Todėl Škoda kompanija, parodydama pagarbą senajai Alutiiq kalbai, naujojo SUV pavadinime panaudojo "q" raidę - Škoda Kodiaq.

Taquka`aq - tai rudoji meška, viena didžiausių meškų gyvenančių žemėje. Šie bruožai įžvelgiami ir naujoje 4.7 m. ilgio Škoda Kodiaq, kuriame patogiai susės 7 žmonės. Išorės taip pat pasižymi laukiniais, masyvaus gyvūno bruožais.

"Atrask naują žemę" - tokiu šūkiu Čekijos automobilių gamintojas pradeda naujojo SUV reklaminę kampaniją ir sieks pritraukti daugiau pirkėjų sparčiai augančiame automobilių segmente. Taigi, pagalvojus apie šį šūkį, nei kiek nenustebina, kad pirmoji Škoda reklaminė akcijoa įvyko Aliaskos mieste Kodiak. Šis Aliaskos miestelis vienai dienai oficialiai pakeitė savo pavadinimą į Kodiaq.

Rubrika: