Policija ragina būti sąmoningais Vėlinių savaitgalį

Spalio pabaiga–lapkričio pradžia – tai laikas, kai žmonės lanko kapus, mini Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dieną. Policijos pareigūnai, atsižvelgdami į tai, kad minėtu laikotarpiu padidėja transporto priemonių srautas ne tik valstybinės, bet ir vietinės reikšmės keliuose, ir siekdami užtikrinti viešąją tvarką, žmonių ir eismo saugumą, spalio 30–lapkričio 2 dienomis organizuos sustiprintą patruliavimą prie kapinių, reguliuos eismą prie įvažiavimų (išvažiavimų) į jas. Sustiprintas patruliavimas bus vykdomas ir magistraliniuose keliuose, ypač daug dėmesio skiriama pėstiesiems.

Policijos pareigūnai pagal galimybes teiks visokeriopą pagalbą eismo dalyviams, informuos apie eismo sąlygų ypatumus (pavyzdžiui, eismo įvykis, apylankos ženklų įrengimas, plikledis ir pan.).

Siekdami, kad būtų išvengta nelaimių keliuose, kreipiamės ir prašome visų, ypač transporto priemonių vairuotojų, vykstančių lankyti artimųjų kapų, neskubėti, į tolimesnę kelionę išvykti iš anksto.

Svarbiausia, vairuotojams važiuoti neviršijant leistino greičio, laikytis saugaus atstumo iki kitos transporto priemonės, praleisti pėsčiuosius, vykdyti kelio ženklų reikalavimus, policijos pareigūnų nurodymus. Be to, siekiant išvengti netikėtumų kelyje, reikėtų iš anksto pasirūpinti savo transporto priemonės technine būkle (pasikeisti padangas, pasitikrinti, ar veikia žibintų šviesos, stiklo valytuvai, yra stiklų ploviklio ir kt.).