Naujas Octavijos variklis 1,6 TDI CR DPF 77kw 105AG

324 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
Powka
Powka portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 11 mėnesių
Joined: 2009-10-19 11:42

Alvis wrote:
Papka wrote:
Maniske 2.0 TDI, mieste iki 7 dabar, autostradoj 6 begiu 140-150 iki 5 litru. .

Kažkaip labai jau mažai ryja, nes pas mane tokiu greiciu jau virš 6ltr/100km būna.

prie tokio greicio pas mane daugiau nei 6 l ... manau, gal del to, kad pas mus su Alviu blogu keliu paketas ir auto aukstesne truputi.

Octavia 2,0 TDI

mogyi
mogyi portretas
Offline
Last seen: prieš 13 metų 2 savaitės
Joined: 2011-01-03 16:31

Giedrius wrote:
Pažiūrėjus kainoraščius 1.6 TDI eina su 7 pavarų DSG dėže ir tik ~700 lt brangiau už 2.0 TDI su mech. 6 pavarų. Šiuo atveju rinkčiausi automatą ;)

kažkas iš čia rašiusių lyg ir turi tokį variklį su automatu, gal galėtų pasakyti kokios realios sąnaudos autostradoje, jei teko važiuoti greičiau tokiomis oro sąlygomis :) Dėl žemų sąnaudų paprastais keliais neviršijant 110kmph net neabejoju.

Octavia 1.9tdi 77kw 2008m

Papka
Papka portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 9 mėnesiai
Joined: 2010-10-09 11:21

Powka wrote:
Alvis wrote:

Kažkaip labai jau mažai ryja, nes pas mane tokiu greiciu jau virš 6ltr/100km būna.

prie tokio greicio pas mane daugiau nei 6 l ... manau, gal del to, kad pas mus su Alviu blogu keliu paketas ir auto aukstesne truputi.


Lygus kelias, autopilotas, standartine vaziuokle ir standartines padangos nu ir 6 begis. Aisku pravaziuoti reikia ne 100 km. Tokios sanaudos pasiekiamos kai ilgai varai. As maciau po mazdaug 300-400 km.

Civic '91 -> Civic '98 -> Octavia II '08

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

mogyi wrote:
sveiki, artėja metas ir man keisti automobilį ir galvoju vėl likti prie Octavia modelio. Dabartinės rida 132 000km ir išskyrus kelis kartus perdegusias lemputes, jokių problemų nepasitaikė. Patikimas darbinis arklys turintis savų minusų (garso izoliacija, sėdynių kietumas), bet atidirbantis savo kainą. Dabar dilema dėl variklio: 1.9tdi variklio traukos man užteko per akis, tik šiek tiek erzindavo sąnaudos autostradoje, kuria tenka nemažai važinėti Kaunas-Klaipėda. 2.0tdi jau eina su 6bėgių mechanine ir važiuojant didesniais greičiais (tiek kiek leidžiama 110-140kmph) sąnaudos nebus didesnės nei dabartinės mano auto. Va ir kyla dilema: kurį variklį rinktis: 1.6tdi (kaip suprantu 1.9tdi jau keliauja istorijon) ar 2.0tdi ? Kelių bėgių mechaninės dėžės eina su 1.6tdi?

Šiame forume galima klausi ko nori.Patį jaudina sąnaudos trasoje.2l-1.6l Viršuje rasi visus oficialius duomenis.Visa kita lemia vairavimo ypatumai,greičiai,padangos ,svoris ir t.t.
Į panašias dilemas man geriausiai atsakė Amžiną A.Zenonas - pratestuok save -
Taigi, klausk savęs ko tu nori iš automobilio.Tada ir lengviau atsakymą surasi.
Klausi kokios transmisijos 1.6CR.Nori keisti automobilį . Nejau nesmalsu užeiti į oficialų tinklalapį ir žvilgtelti į kainoraštį.
Mechanika -5, 4x4 -6, A-7DSG

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

andriusiar1
andriusiar1 portretas
Offline
Last seen: prieš 3 savaitės 1 diena
Joined: 2009-07-27 21:15

Ramieiga wrote:
mogyi wrote:
sveiki, artėja metas ir man keisti automobilį ir galvoju vėl likti prie Octavia modelio. Dabartinės rida 132 000km ir išskyrus kelis kartus perdegusias lemputes, jokių problemų nepasitaikė. Patikimas darbinis arklys turintis savų minusų (garso izoliacija, sėdynių kietumas), bet atidirbantis savo kainą. Dabar dilema dėl variklio: 1.9tdi variklio traukos man užteko per akis, tik šiek tiek erzindavo sąnaudos autostradoje, kuria tenka nemažai važinėti Kaunas-Klaipėda. 2.0tdi jau eina su 6bėgių mechanine ir važiuojant didesniais greičiais (tiek kiek leidžiama 110-140kmph) sąnaudos nebus didesnės nei dabartinės mano auto. Va ir kyla dilema: kurį variklį rinktis: 1.6tdi (kaip suprantu 1.9tdi jau keliauja istorijon) ar 2.0tdi ? Kelių bėgių mechaninės dėžės eina su 1.6tdi?

Šiame forume galima klausi ko nori.Patį jaudina sąnaudos trasoje.2l-1.6l Viršuje rasi visus oficialius duomenis.Visa kita lemia vairavimo ypatumai,greičiai,padangos ,svoris ir t.t.
Į panašias dilemas man geriausiai atsakė Amžiną A.Zenonas - pratestuok save -
Taigi, klausk savęs ko tu nori iš automobilio.Tada ir lengviau atsakymą surasi.
Klausi kokios transmisijos 1.6CR.Nori keisti automobilį . Nejau nesmalsu užeiti į oficialų tinklalapį ir žvilgtelti į kainoraštį.
Mechanika -5, 4x4 -6, A-7DSG


zmogus ne kainu praso,jam patarimo reik ,koki geriau varikli rinktis,tu kaip 1.6CRTDI vartotojas,galetum daugiau nusviesti klubiecius

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Bet kuriam kainininke nurodyti visi varikliai ir transmisijos.Kaip 1,6CR vartotojas virsuje esu palikes savo ispudzius.
Pravaziavau tik 2000km.Pakolkas tiek.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

andriusiar1
andriusiar1 portretas
Offline
Last seen: prieš 3 savaitės 1 diena
Joined: 2009-07-27 21:15

mogyi wrote:
Giedrius wrote:
Pažiūrėjus kainoraščius 1.6 TDI eina su 7 pavarų DSG dėže ir tik ~700 lt brangiau už 2.0 TDI su mech. 6 pavarų. Šiuo atveju rinkčiausi automatą ;)

kažkas iš čia rašiusių lyg ir turi tokį variklį su automatu, gal galėtų pasakyti kokios realios sąnaudos autostradoje, jei teko važiuoti greičiau tokiomis oro sąlygomis :) Dėl žemų sąnaudų paprastais keliais neviršijant 110kmph net neabejoju.

kuro sanaudos mazai kuo skiriasi,jos prades skirtis autostradoje,kai noresi paspausti ir is 1.6 nebebus jokio taupumo,antra, 2l variklis verzlesnis,tad nesuki sau galvos pries lenkdamas,as vazinejus su paprastu 2tdi mech,kuro sanaudos dabar ziema 6.2,vasara 5.6,tokiam kelyje kaip autostrada su autopilotu isipaisau ir i 5l,tad sekmes renkantis

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.
Pasikartosiu.Vaziavau 150 su 1,6CR ir jegos po pedalu dar labai daug.Atrodo galo nebus.
Tik komforto prie sio greicio nera.Pradeda osti veidrodeliai ir vadybininkas-pardavejas
nejaukiai jauciasi...nejuciom slenka nuo sedynes zemyn.Turejau testuka su Golfu 1,6 CR.
I kuro sanaudas prie sio greicio neziurejau,ne tas galvoj buvo.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

andriusiar1
andriusiar1 portretas
Offline
Last seen: prieš 3 savaitės 1 diena
Joined: 2009-07-27 21:15

Ramieiga wrote:
Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.

tu man juokingas , 2l greitkeliams nuo 150,tai gerai kad skoda neturi 3l,rekomenduotum skraidyt padangese

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

andriusiar1 wrote:
Ramieiga wrote:
Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.

tu man juokingas , 2l greitkeliams nuo 150,tai gerai kad skoda neturi 3l,rekomenduotum skraidyt padangese

Turejau progos palyginti abu variklius iki 150.Dinamikoj iki 150 jokio zymaus pranasumo nepajauciau.Nesuprantu kuo tave prajuokinau.Bandziau 2L DSG Passat ir 1,6CR Golfa.
Gincytis nepulsiu,gal mano bandymai netikslus.Visgi tai buvo tik 1 karta.

Greitkeliams aplamai rinkciausi aukstesnes klases automobili su geresne garso izoliacija.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

andriusiar1
andriusiar1 portretas
Offline
Last seen: prieš 3 savaitės 1 diena
Joined: 2009-07-27 21:15

Ramieiga wrote:
andriusiar1 wrote:
Ramieiga wrote:
Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.

tu man juokingas , 2l greitkeliams nuo 150,tai gerai kad skoda neturi 3l,rekomenduotum skraidyt padangese

Turejau progos palyginti abu variklius iki 150.Dinamikoj iki 150 jokio zymaus pranasumo nepajauciau.Nesuprantu kuo tave prajuokinau.
Greitkeliams aplamai rinkciausi aukstesnes klases automobili su geresne garso izoliacija.

prajuokinai kad 2l skirtas greitkeliams,kai busiu sveciuose kaiminystej,galesim padaryt test drive :)

Forex
Forex portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 6 mėnesiai
Joined: 2009-09-02 07:41

Ramieiga wrote:
Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.
Pasikartosiu.Vaziavau 150 su 1,6CR ir jegos po pedalu dar labai daug.Atrodo galo nebus.
Tik komforto prie sio greicio nera.Pradeda osti veidrodeliai ir vadybininkas-pardavejas
nejaukiai jauciasi...nejuciom slenka nuo sedynes zemyn.Turejau testuka su Golfu 1,6 CR.
I kuro sanaudas prie sio greicio neziurejau,ne tas galvoj buvo.

nu ir kiek tentos jegos daug buvo, jis tupas pasidaro po 150, apie lenkima nei kalbos negali buti, o max greitis 190km/h.

Skoda Octavia 1Z 1.6TDI CAYC/77kw
Tesla Model S Long Range

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Forex wrote:
Ramieiga wrote:
Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.
Pasikartosiu.Vaziavau 150 su 1,6CR ir jegos po pedalu dar labai daug.Atrodo galo nebus.
Tik komforto prie sio greicio nera.Pradeda osti veidrodeliai ir vadybininkas-pardavejas
nejaukiai jauciasi...nejuciom slenka nuo sedynes zemyn.Turejau testuka su Golfu 1,6 CR.
I kuro sanaudas prie sio greicio neziurejau,ne tas galvoj buvo.

nu ir kiek tentos jegos daug buvo, jis tupas pasidaro po 150, apie lenkima nei kalbos negali buti, o max greitis 190km/h.

Kas po 150 nezinau,bet jis buvo dar labai imlus greiciui.Nerasysiu ko nebandziau.Tokiais greiciais as paprastai nevazineju.
Aciu vadybininkui,kad tiek leido.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

andriusiar1 wrote:
Ramieiga wrote:
andriusiar1 wrote:
Ramieiga wrote:
Visai teisingai.2L greitkeliams nuo 150 jei nori pašėlioti,bet ne Lietuvoj...todel ir reikia sau
atsakyti i klausima -koks automobilis reikalingas ir kokiems tikslams jis bus naudojamas -
Jei nori dinamisko auto greitkeliams tai 2L,jei daugiau mieste ir plentais tai 1,6 per akis.

tu man juokingas , 2l greitkeliams nuo 150,tai gerai kad skoda neturi 3l,rekomenduotum skraidyt padangese

Turejau progos palyginti abu variklius iki 150.Dinamikoj iki 150 jokio zymaus pranasumo nepajauciau.Nesuprantu kuo tave prajuokinau.
Greitkeliams aplamai rinkciausi aukstesnes klases automobili su geresne garso izoliacija.

prajuokinai kad 2l skirtas greitkeliams,kai busiu sveciuose kaiminystej,galesim padaryt test drive :)

Vargu.Bandziau 2L su Passat,Jeti.Nemanau,kad Oktei skirtusi.Puikus varikliai,bet mieste ne stebuklas.
Bandziau ir 3L su Kraisleriu.Iskart prilimpi prie atloso.Cia tai taip jega...jei kam jos reikia.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

Giedrius
Giedrius portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 2 mėnesiai
Joined: 2009-11-04 19:11

Forex wrote:
nu ir kiek tentos jegos daug buvo, jis tupas pasidaro po 150, apie lenkima nei kalbos negali buti, o max greitis 190km/h.

Šiaip ne LT keliais virš 150 lakstyt ir 1.6 CR motoras ne tam kurtas... ;)

Fabia I > Fabia combi I > Octavia II > Fabia combi I > Octavia combi I > ???

serano
serano portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 3 mėnesiai
Joined: 2010-01-12 21:23

nesu nei su tuo nei su anuo vaziaves :) Bet jei reiktu rinktis, imciau 2.0 CR TDi 6DSG. Nes kazkodel galvoju, kad is 1,6 gamintojas beveik viska isspaude, o 2 litru variklyje dar rezervo like, kas lemia ilgaamziskuma. Sanaudu skirtumas tikrai nera zymus pagal duomenis ir su protu vazinejant. Kitas dalykas, jei gali skirti automobiliui 80k lt, tai manau litros skirtumas 100km nesukels papildomu rupesciu, o vairavimo malonumas kompensuos tai :)

Papka
Papka portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 9 mėnesiai
Joined: 2010-10-09 11:21

Jei turi pinigu imk 2.0, nes net pagal gamintojo duomenys degalu sanaudos skiriasi maksimum 0,4 litro, o vat galia ir sukimo momentas net trecdaliu didesnis. Ir kaip tik mieste didesnis sukimo momentas leidzia vaziuoti komfortiskiau ir greiciau aplenkti ta boba kaireje kuri vaziuoja 50km/h.

Civic '91 -> Civic '98 -> Octavia II '08

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

nu ir kiek tentos jegos daug buvo, jis tupas pasidaro po 150, apie lenkima nei kalbos negali buti, o max greitis 190km/h.
***
Forex na kam rasyti ko nezinai.Ir po 150 puikiausiai ima greiti.Esu pora kartu spustelejes
akseleratoriu prie 150.Niekas ten nedusta,moment 160 rodo.Net ir nezinau kuo butu baigesi
mano eksperimentai jei ne posukis ties Dukstu.Reikejo staigiai mazint greiti,kad isipaisyciau
i desini posuki ir po viaduku pasukti atgal.Ten jau spakainai ir su nusiraminusiu vadybininku
vaziavom atgal ir snekejomes pro gyvenima.Cia jis ir pasake jog su 7DSG mieste 1,6CR vaziuoja
dinamiskiau.Salone tokios nebuvo patikrinimui tad belieka tiketi arba ne.Uz 20 min.jau su kitu
vadybininku ta pacia trasa bandziau 2L DSG.Patiko spurtas nuo 110-150 net ir nezinau kas labiau
ar DSG ar variklio darbas.Be abejones spurtas verzlesnis,galingesnis nei 1,6 ,bet ne toks,kad
moment apsispresciau 2L.naudai.
Mano verdiktas butu toks.Abu varikliai puikus ir verti demesio.Mieste man smagesnis 1,6,bet
uz miesto mazdaug nuo 120 smagesnis 2L.Kadangi daugiau vazineju mieste,o uz miesto
autostradoj max.140 tai emiau 1,6.Man tikrai pakaks.Kam nepakanka tikrai pasitenkins 2L.
,o uzmiestyje,greitkelyje ispudinga trauka.Veza atsakanciai ir pakankamai taupiai.
Dar buvau susidomejes 2L.81KW TDI 2x2.Bet siuos variklius kazkodel stato tik i Jeti ir salone
buvo tik 2l.140KW 4x4 ir 1,2benzas.
Pabaigai pasakysiu.kad jei buciau greicio maniakas tai jamciau TDI RS.Jei jau p....t tai
karaliene.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

Papka
Papka portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 9 mėnesiai
Joined: 2010-10-09 11:21

Nu ir dar 2.0 pliusas tam kad jei su laiku pasirodys kad 140 ag mazoka, galima nesunkiai ir nebrangiai pacipuoti iki 170 ag. O kaip bus su 1.6 neaisku.

Civic '91 -> Civic '98 -> Octavia II '08

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Papka wrote:
Nu ir dar 2.0 pliusas tam kad jei su laiku pasirodys kad 140 ag mazoka, galima nesunkiai ir nebrangiai pacipuoti iki 170 ag. O kaip bus su 1.6 neaisku.

Ir kas tau cipuotas veliau pirks...Tokiu atveju geriau iskart RS

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

Utenosalus
Utenosalus portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 1 savaitė
Joined: 2010-02-28 15:16

Ramieiga wrote:
Papka wrote:
Nu ir dar 2.0 pliusas tam kad jei su laiku pasirodys kad 140 ag mazoka, galima nesunkiai ir nebrangiai pacipuoti iki 170 ag. O kaip bus su 1.6 neaisku.

Ir kas tau cipuotas veliau pirks...Tokiu atveju geriau iskart RS

Jeigu Vimotoj cipuota tai kodel gi ne. :)

Škoda Forman 1.3 40kw

Papka
Papka portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 9 mėnesiai
Joined: 2010-10-09 11:21

Ramieiga wrote:
Ir kas tau cipuotas veliau pirks...Tokiu atveju geriau iskart RS

Niekas visu pirma neatspes niekas cipuota ar ne. Visu antra cipo variantas iki 170 ag nieko blogo tikrai nepadarys. Vat jei jau pradesi turbinas su purkstukais keisti tada ir kalba kita, bet ir pirkejas kitas eis.
Be to nemanau kad RS 2.0 daug techniskai skiriasi nuo paprasto 2.0

Civic '91 -> Civic '98 -> Octavia II '08

Forex
Forex portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 6 mėnesiai
Joined: 2009-09-02 07:41

Ramieiga wrote:
nu ir kiek tentos jegos daug buvo, jis tupas pasidaro po 150, apie lenkima nei kalbos negali buti, o max greitis 190km/h.
***
Forex na kam rasyti ko nezinai.Ir po 150 puikiausiai ima greiti.Esu pora kartu spustelejes
akseleratoriu prie 150.Niekas ten nedusta,moment 160 rodo.Net ir nezinau kuo butu baigesi
mano eksperimentai jei ne posukis ties Dukstu.Reikejo staigiai mazint greiti,kad isipaisyciau
i desini posuki ir po viaduku pasukti atgal.Ten jau spakainai ir su nusiraminusiu vadybininku
vaziavom atgal ir snekejomes pro gyvenima.Cia jis ir pasake jog su 7DSG mieste 1,6CR vaziuoja
dinamiskiau.Salone tokios nebuvo patikrinimui tad belieka tiketi arba ne.Uz 20 min.jau su kitu
vadybininku ta pacia trasa bandziau 2L DSG.Patiko spurtas nuo 110-150 net ir nezinau kas labiau
ar DSG ar variklio darbas.Be abejones spurtas verzlesnis,galingesnis nei 1,6 ,bet ne toks,kad
moment apsispresciau 2L.naudai.
Mano verdiktas butu toks.Abu varikliai puikus ir verti demesio.Mieste man smagesnis 1,6,bet
uz miesto mazdaug nuo 120 smagesnis 2L.Kadangi daugiau vazineju mieste,o uz miesto
autostradoj max.140 tai emiau 1,6.Man tikrai pakaks.Kam nepakanka tikrai pasitenkins 2L.
,o uzmiestyje,greitkelyje ispudinga trauka.Veza atsakanciai ir pakankamai taupiai.
Dar buvau susidomejes 2L.81KW TDI 2x2.Bet siuos variklius kazkodel stato tik i Jeti ir salone
buvo tik 2l.140KW 4x4 ir 1,2benzas.
Pabaigai pasakysiu.kad jei buciau greicio maniakas tai jamciau TDI RS.Jei jau p....t tai
karaliene.

Turiu bendradarbi kuris turi golf su cr motoru, pries tai vazinejo su 1,8 golf 4. Zmogus nuo dusios sake, kad mieste sis variliukas sukasi puikiai ir kitko nereikia ieskoti, taciau trasoje meslas.

Skoda Octavia 1Z 1.6TDI CAYC/77kw
Tesla Model S Long Range

Alvis
Alvis portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 2 mėnesiai
Joined: 2009-10-05 15:57

Utenosalus wrote:

Jeigu Vimotoj cipuota tai kodel gi ne. :)


Kad kuo toliau, tuo labiau peikia tą Vimotą....


Ex '06 Škoda Octavia Combi TDi
VAG forever...

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Truputis įsiterpsiu dėl galingumo ir greičio. Trumpa istorija. Šią vasara važiavau kelione prie Jūros vienoje at iš greitkelio (M5)Vengrijoje su Hyundai SantaFe 2.2 CRDI 155AG 2metų senumo 5 b/a pjoviau 170km/h kuro sąnaudos tuo momentu buvo 10,7L/100km. Pasiveju Lambordžini sužaidžiu su farom, jisai pasitraukia aš nuvažiuoju,( pasirodo ne visada tas galingumas ir greitis paprastuose keliose išnaudojamas). Dėl kuro ja ir pardaviau, nors tokia žiemą butu gerai su ją važinėti, laukiu su 1,6 žada greitai būti. Tai ir manau ne kiekvieną dieną bus reikalingas galingumas, greitkelių pas mus nėra, 140 pas mus užtenka, o kasdiena važinėjant daugiausia vienam arba dviese manau jo pilnai užteks. O jeigu galvočiau kaip palakstyti tai pirkčiau Porsche . P.S. aš tik dėl vieno truputi pergyvenu dėl turbinos apkrovos, o kita viskas bus gerai :)

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Turiu bendradarbi kuris turi golf su cr motoru, pries tai vazinejo su 1,8 golf 4. Zmogus nuo dusios sake, kad mieste sis variliukas sukasi puikiai ir kitko nereikia ieskoti, taciau trasoje meslas.
***
Butu idomiau jei pats patikrintum ir parasytum.Gal tavo bendradarbiui zmona neduoda ar bando varzytis su kokiais 3L.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

RS
RS portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-08-28 13:41

Gal vyrai užteks aiškintis, kam kas duoda, o kam ne. Abu varikliai geri, kiekvienas renkasi pagal savo prioritetus. Kadangi aš dar nekaltas, nes man mergina dar neduoda, tai vis dar važinėju su benzininiu RS'u 1.8 T 132 kW, nors pagal idėją turėčiau važinėti bent jau su auto, kuris viršytų 200 AG, nes didelė tikimybė yra ir likti nekaltam ;)

Forex
Forex portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 6 mėnesiai
Joined: 2009-09-02 07:41

na, ramieiga kaip visada savo stiliuje :)

Skoda Octavia 1Z 1.6TDI CAYC/77kw
Tesla Model S Long Range

mogyi
mogyi portretas
Offline
Last seen: prieš 13 metų 2 savaitės
Joined: 2011-01-03 16:31

Ramieiga, teko man ir su 4.2L automatu pavažinėti, tikrai žinau kas yra gera trauka, po kurios įsėdus į dabartinę Octavią jausdavausi kaip vieno arklio traukiamame vežime :) Nereikia taip stipriai idealizuoti to 1.6L variklio, nes toks jausmas, kad jo trauka superinė :| Bent jau 1.9tdi 77kw autostradoje apybukis, trąsoje (dažnai tenka į Varšuvą važinėti) lenkimai sudėtingi dažnai būna, nes traukos trūksta... Linkstu link 2.0tdi varianto, nes pavažinėjus tokia auto įspūdis tikrai geras tiek dėl traukos, tiek dėl sąnaudų :)

Octavia 1.9tdi 77kw 2008m

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Aš jau seniai nieko neįdelizuoju.Tik aprašiau kaip mokėjau savo įspūdžius.
1,9 77Kw.neteko bandyti todėl nieko ir nerašysiu.Jeigu autostradoj tau reikia
didesnės dinamikos ir traukos tai be abejonės 2L.ir be jokių svarstymų.
Čia kiekvienas sprendžia pagal save.Man ir 66 Kw. užteko. Nelakstau.
Bet tavimi dėtas vien iš smalsumo išbandyčiau ir 1,6.Kad ramiau užmigtum.
Pasikartosiu.Greitkeliais su Okte lakstyti nekomfortas,bet kokiu varikliu.
Garso izoliacijos trūksta.Čia geriau Volvo 60 su kokiu 2,4 D.
Dabar laukiu Oktės III.Kažkur skaičiau,kad ten žada liuks izoliaciją statyti.
Na ir kaina kita aišku bus.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

xyz
xyz portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 5 mėnesiai
Joined: 2009-12-22 14:37

Bukas ar ne variklis tik nuo vertinančiojo pomėgių tai priklauso. Aš irgi iš tų, kurie neskuba ir 150 nevažinėju. Nesuprantu lėkimo prasmės, net ilgesniame kelyje statai gyvybę ir piniginę į pavojų, kad išloštum keliolika minučių. Sakyčiau turiu daug vilčių, kad 1,6 su 7DSG bus kaip tik man - mėgstančiam užmiestyje autopilotą nustatyti 90 ir ramiai važiuoti. Paprastai 100km atkarpoje aš atvažiuoju 5-7 minutėmis vėliau nei taisyklių pažeidinėtojai. Dėl įvairių miestelių, kelio darbų, kitų mašinų kelyje sunku išlaikyti didesnį greitį, nes reikia lenkti tokius kaip aš - nepažeidinėjančius. Ir savo aplinkoje esu neturintis nė vienos nuobaudos už greitį. Ir niekam nepamirksiu, manau, taip daugiau padedu eismo saugumui.

Octavcia Elegance 2011 1,6TDI-CR 7DSG

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Aš tuo pasigirti negaliu,bet esu pažengęs gera linkme.Autostradoje kai nuobodu
pasidaro tai su kuo nors palenktyniauju.Paskui leidžiuosi aplenkiamas.
Lenkiantysis prašvilpia laimingas ,o man smagu ir laikas greičiau praeina.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Šiandiena gavau informacija kad jau yra Vilniuje, smulkiau po 3000 km. Tada žinosiu tiksliai ar vertėjo :)

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

mkonradas wrote:
Šiandiena gavau informacija kad jau yra Vilniuje, smulkiau po 3000 km. Tada žinosiu tiksliai ar vertėjo :)

Sveikinu,atrodo pristatė anksčiau nei žadėjo.Kokią komplektaciją pasirinkai.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Dėkoju už sveikinimus, sulaukiau, pasirinkau sau tokia, aišku, pagal kišenę:

OCTAVIA Elegance 1.6 TDI CR DPF/77 kW (105 AG)

Apsaugos sistema su posvyrio ir tūrio jutikliais ir autonomine sirena su nuotoliniu valdymu
ESP + HHC (Hill hold control)
mažas odos paketas

ir dar visokių menkniekių reikalingu saugiam važiavimui

auto jau mačiau ir likau patenkintas

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

Papka
Papka portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 9 mėnesiai
Joined: 2010-10-09 11:21

mkonradas wrote:

Apsaugos sistema su posvyrio ir tūrio jutikliais ir autonomine sirena su nuotoliniu valdymu

Papildomai pirkai? Jei taip tai kiek?

Civic '91 -> Civic '98 -> Octavia II '08

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Taip, Konradai,visgi su nauja Octavija važinėtis yra d i d e l i s k a i f a s.
Turėsi malonumą.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Sveiki, trumpai apie pirmą įspūdį, pravažiavus pora valandų po miestą. P.S. šis automobilis pas mane 6 iš jų 4 buvo pirkti nauji,turiu 15 metų auto šaltkalvio darbo stažą tai manau apie auto truputi nusimanau.
Varikliu patenkintas, įranga gavau ką norėjau irgi patenkintas, padangas kurias užmoviau ( pirkau pats DUNLOP Winter Sport 3D irgi likau patenkintas)
Nepatiko: teko mokėti už montavimą balansavimą ir uždėjimą 130Lt., dar teko pirkti apsauginius varžtus diskam 100Lt.. Blogai valo dešinys valytuvas centrinės dalies visai negriebia. Ritoj važiuosiu aiškintis o tas man jau nepatinka, nauja mašina ir jau problema.
Automobiliu džiaugiuosi, aplaisčiau, visiems gero kelio
;)

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

Ramieiga
Ramieiga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-04-21 16:56

Konradai,taip ir neparašei apie pirmus įspūdžius pravažiavus pora val.po miestą.
Lauksim smulkesnio aprašymo.

10.09.09 Škoda Octavia Combi Elegance 1,6 TDI CR DPF 77KW 105AG Ožkelė-2

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Šiandiena važinėjau po miestą, kilometrų padariau 60
Šios dienos važinėjimo apmastymai.
Pliusai: Variklis superinis, labai patiko kad įsidėjau bekelės funkcija labai gerai, valytuvas prasidirbo, Sutemus šviesos labai geros, displėjus MAXI-DOT labai gerai apšviestas akių nevargina informacijos duoda nemažai CLIMATRONIC dirba be priekaištų. Pabandžiau naudotis kompiuterio patarimais dėl bėgių perjungimo, kuo toliau tuo daugiau jauti, kad galima važinėti ekonomiškai, jau dabar bendroje sumoje pravažiavus 80km. kuro sąnaudos mieste 5,6l/100km. žiema, prie auto dar nevisai pripratęs, variklis dar neprasidirbęs, tai dėl kuro labai patenkintas, vien dėl to ir ėmiau su 1,6 nesigailiu, su stabdžiais irgi viskas okei.
Minusai: Kad variklis greičiau įšiltu uždengiau radiatoriaus anga kartonu, pagal visą idėją ir ankstesniu automobilių naudojimąsi toks būdas labai gerai veikia kai važiuoji po miestą, kai šalta, kai nėra greičio, vienu žodžiu kamščiuose, maždaug dvigubai greičiau įkaista variklis su uždengtu kartonu , o čia labai ilgai šyla aušinimo skystis , pasirodė keista, dar nesusigaudau su automatiniais valytuvais (ne ant pirmo auto ši sistema dėl to ir įsistačiau) vakare važiuojant iš Karoliniškių iki Ukmergės plento įsijungė tik viena kartą, o priverstinai teko jungtis net 3 kartus, reikės diena įsiaiškinti. Radijas SWING nelabai patiko gal kažką dar nesuvalgiau o gal jinai tokia yra, garsas šiaip sau informacijos atrodo daug, o jinai be ryšio, pvz. užfiksavau radijo kanalus nėra taip kad butu M-1 M-1plus o užsideda užrašai sutrumpintu ar tai dainos ar atlikėjo keletas raidžių ir po to nežinai koks tai kanalas, nes tie žodžiai ir lieka, jei dabar galėčiau tai tikrai radiją bučiau geresne užsisakęs BOLERO
Štai šiam kartui tiek, rytoj varau į Panevėžį gal dar ką naujo sužinosiu , būtinai pasidalinsiu.
P.S. dėl apiplovimo vasara gamtoje, žvejyba, šašlas keletą kiaunių būtinai. ;)

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Suvažinėjau į Panevėžį ir atgal, kuras vidurkis 4,1 džiaugiuosi
Beje padangos 205/55 R16 originalus diskai meluoja 5 km. Važiuojant 100 o tikras greitis 95 km.
:beer:

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

Powka
Powka portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 11 mėnesių
Joined: 2009-10-19 11:42

mkonradas wrote:
Suvažinėjau į Panevėžį ir atgal, kuras vidurkis 4,1 džiaugiuosi
Beje padangos 205/55 R16 originalus diskai meluoja 5 km. Važiuojant 100 o tikras greitis 95 km.
:beer:

vaziuoji vos ne kaip uz aciu :)

Octavia 2,0 TDI

xyz
xyz portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 5 mėnesiai
Joined: 2009-12-22 14:37

Taigi sulaukiau aš savojo. Elegance 1,6TDI CR 7DSG. Papildomai užsakyta blogų kelių paketas, lietaus daviklis, galinio parkavimo sistema, paprasta gamyklinė signalizacija, tinklelis po bagažinės dančiu (popieriams tinka), dėžutė po sėdyne keleivio (ankstesnėje buvo bazinėje komplektacijoje, ir turiu ten laikomą srovės inverterį). Spalva nemokama mėlyna. Dar be visko tai krovininis automobilis - N1 homologacija. Nors yra ne universalas.
Papildomai pirkau naujas Dunlop iceResponse dygliuotas padangas. Iškart Škodoje užtamsino langus 80% sumažintas šviesos srautas. Važiuoju nuo pirmadienio, kol kas tik 120km. 7DSG žymiai geriau dirba nei 1,9TDI su 6DSG. Tiesiog nesitiki, kad taip tiksliai jungia ir tokios mažos apsukos. 70km/h -7 pavara- 1250rpm. Sąnaudas rodo dideles, 7,5 manau normalu, kol "apsivažinės" variklis. Ir su ankstesniąja buvo taip. Nepirkau jokių MAXI DOT, bet atrodo, kad jis nemokamai yra įdėtas. Arba aš nesuprantu kaip jis atrodo, bet ekranas didesnis nei 2008 Octavia. Be to 7DSG versija remiantis kainininku jau bazinėje versijoje turi ESP ir HHC. Na HHC pajutau, tikrai yra, dėl ESP tai nežinau, kaip jį pajusti. Kuras vistik joks baltarusiškas šiam varikliui netinka. Griežtai, nes sieros kiekis viršija Lietuvos standartus 50 kartų. Vėl kartojasi istorija su tepalo keitimu - gamintojas nurodo kintamą intervalą, o atstovas įrašo 15000km, bet paklausus į akis, gaunu atsakymą, kad galima pasipildyti prie 15000km. Tai tiek.

Octavcia Elegance 2011 1,6TDI-CR 7DSG

Forex
Forex portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 6 mėnesiai
Joined: 2009-09-02 07:41

xyz wrote:
Kuras vistik joks baltarusiškas šiam varikliui netinka. Griežtai, nes sieros kiekis viršija Lietuvos standartus 50 kartų.

O kiek sieros yra LT standarte, o kiek baltarusiskame?
Kokiu standartu vadovautis LT, o kokiu Baltarusijoje?

Skoda Octavia 1Z 1.6TDI CAYC/77kw
Tesla Model S Long Range

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

xyz wrote:
Taigi sulaukiau aš savojo. Elegance 1,6TDI CR 7DSG. Papildomai užsakyta blogų kelių paketas, lietaus daviklis, galinio parkavimo sistema, paprasta gamyklinė signalizacija, tinklelis po bagažinės dančiu (popieriams tinka), dėžutė po sėdyne keleivio (ankstesnėje buvo bazinėje komplektacijoje, ir turiu ten laikomą srovės inverterį). Spalva nemokama mėlyna. Dar be visko tai krovininis automobilis - N1 homologacija. Nors yra ne universalas.
Papildomai pirkau naujas Dunlop iceResponse dygliuotas padangas. Iškart Škodoje užtamsino langus 80% sumažintas šviesos srautas. Važiuoju nuo pirmadienio, kol kas tik 120km. 7DSG žymiai geriau dirba nei 1,9TDI su 6DSG. Tiesiog nesitiki, kad taip tiksliai jungia ir tokios mažos apsukos. 70km/h -7 pavara- 1250rpm. Sąnaudas rodo dideles, 7,5 manau normalu, kol "apsivažinės" variklis. Ir su ankstesniąja buvo taip. Nepirkau jokių MAXI DOT, bet atrodo, kad jis nemokamai yra įdėtas. Arba aš nesuprantu kaip jis atrodo, bet ekranas didesnis nei 2008 Octavia. Be to 7DSG versija remiantis kainininku jau bazinėje versijoje turi ESP ir HHC. Na HHC pajutau, tikrai yra, dėl ESP tai nežinau, kaip jį pajusti. Kuras vistik joks baltarusiškas šiam varikliui netinka. Griežtai, nes sieros kiekis viršija Lietuvos standartus 50 kartų. Vėl kartojasi istorija su tepalo keitimu - gamintojas nurodo kintamą intervalą, o atstovas įrašo 15000km, bet paklausus į akis, gaunu atsakymą, kad galima pasipildyti prie 15000km. Tai tiek.

Mačiau Jūsų mėlynuke, ta pačią dieną ir aš paėmiau ir kažkodėl pas mane kuro srebia 2 litrais mažiau pravažiavus 80km. dėl to ir atsisakiau automato, prieš tai važinėjau du metus su automatu ir tai buvo pirma priežastis parduoti auto, nors jisai buvo labai geras :~

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

mkonradas
mkonradas portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-07-31 17:24

Egis73 wrote:
Gamintojai visada greitį šiek tiek uždidina, kad paskui nebūtų klientui problemų su policija, o gamintojui nereiktų aiškintis su klientu.

klysti čia taip gaunasi, kai padangos ne visai atitinka, su vasarinėm paklaidos nėra parametrai tie patys ir toks pats diskas ;) :beer:

2011 Octavia 1.6 TDI CR DPF

xyz
xyz portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 5 mėnesiai
Joined: 2009-12-22 14:37

Aš irgi pastebėjau, greitį gamintojai uždidina. Pvz. spidometras rodo 105km/h, trasoje su autopilotu, o tuo metu nunulinus pirmo skaitiklio parodymus elektroninis parodymas vidutinio greičio būna 100km/h. Ir net laikraštyje tai skaičiau, argumentas toks kaip Egis73 rašė.
Dėl standartų, ką tik varčiau internete pagooglinkite patys 2011 IFQC Sulfur Limits Poster. Europoje ir Lietuvoje 10ppm (past per milion -milijoninės dalys), kai tuo tarpu Rusija Baltarusija keliuose naudojamas turi turėti ne daugiau 500ppm. O ne keliuose (žemės ūkis -2500ppm). O labai daug atvežama būtent ne iš degalinių, o iš sunkiosios technikos nupiltos.
Automatas neturi valgyti 2 litrais daugiau. Oficiali norma tik 0,2litro didesnė už mechaniką, ir nemanau, kad gamintojai meluoja ar skaičiuoti nemoka. Bet kuriuo atveju 7DSG daug geresnis nei 1,9TDI+6DSG. Net oficialios sanaudos 1,9TDI 6DSG didesnės už 2,0TDI 6DSG. O 1,6+7DSG itin mažos. Nors kaip ten bebūtų mechaninės gyvenime neimsiu. Turėjau 9 senas mašinas ir 3 iš salono imtas (Octavia). 4 buvo automatai. Tai jau žinau, kad man automatas + autopilotas būtini.

Octavcia Elegance 2011 1,6TDI-CR 7DSG

Alvis
Alvis portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 2 mėnesiai
Joined: 2009-10-05 15:57

mkonradas wrote:

klysti čia taip gaunasi, kai padangos ne visai atitinka, su vasarinėm paklaidos nėra parametrai tie patys ir toks pats diskas ;) :beer:

Tai kad standartiniai matmenys ir yra 205/55r16, tai kaip gali greitis skirtis jei padangos vienodo dydžio.


Ex '06 Škoda Octavia Combi TDi
VAG forever...

Forex
Forex portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 6 mėnesiai
Joined: 2009-09-02 07:41

Radau.
Lengviau rasti pagal gost 305-82.
O kaip tai atsiliepia variklio darbui?

Skoda Octavia 1Z 1.6TDI CAYC/77kw
Tesla Model S Long Range

xyz
xyz portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 5 mėnesiai
Joined: 2009-12-22 14:37

Daugiau sieros - daugiau galios, geresnis tepimas, bet... dėl ekologijos mažinant sieros kiekį kure, tepimo savybėms kompensuoti sukurti kitokie priedai, o galios (kuro kaloringumo) praradimas nekompensuotas. Variklių gamintojai keitė medžiagas, pritaikydami prie naujos kuro sudėties, ko pasekoje tokie varikliai, išmetimo dujų nukenksminimo sistemos, mažiau atsparūs kurui su dideliu sieros kiekiu. Taip pat tepalai pritaikyti tokiems varikliams, juose taipogi sumažintas sieros kiekis. Viskas tam, kad mažėtų sieros junginių išmetime. Tad jei naudosite kurą su daug sieros, teks dažnai keisti tepalą. Škodos knygelėje tai aiškiai įvardinta - kas 7500km. Nenuostabu, kad naujausi tepalai ir besieris kuras leidžia tepalų keitimo intervalus ilginti iki 50000km. Jei teisingai supratau, tai Švedijoje naudojamas 0ppm sieros turintis kuras.

Octavcia Elegance 2011 1,6TDI-CR 7DSG

Puslapiai