Sveiki,
Nusipirkau Superbui (2022 universalas) originalų el. kablį - komplektą nuo tokio paties kaip ir maniškis. Vieni kablių montuotojai prigasdino, kad be dilerio neapsieisiu - sumontavus, kad ir originalų kablį jį reikės "priprogramuoti". Gal kas susidūręs žino tiksliai? Ir ar čia VCDS gali padėti ar vistiek reikės pas ARX mint?
Automobilis iš gamyklos buvo pirktas su kablio paruoša, bet kiek suprantu tai yra tik kabelio atvedimas nuo auto priekio iki bagažinėje esančio priekabos kompo pajungimo taško.
Superb kablio programavimas
Pen, 2022-10-14 15:25
#1
Eimoshka

Offline
Last seen: prieš 7 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2018-05-13 16:18
Superb kablio programavimas
- Norėdami komentuoti prisijunkite arba užsiregistruokite
manau tie kurie programuoja/ cipuoja masinas sita reikala nesunkiai sutvarkys programiskai
1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04
Jei yra paruoša,tai ten zuikio dainos. Pvz mano ex net koduoti nereikejo. Viską sudėjau ir veikė
Nu ir aš taip galvoju, kad ne kosmosas turi būti :)
Savaitgalį sumesiu, pažiūrėsim ar keiksis
Žodžiu, vistik reikia matyt kokiam nors kode iš vieneto į nuliuką nustatyt.
Pajungus kablį neveikia front ir line assistai. Pabandysiu dar bri skoda paskaitinėti, bet galimai teks pas dilerį užsukt.
Neturi,kas vcds pajungtų? Kokiam mieste randiesi?
Taigis vat, pasiskaičiau Briskodoj, kad praktiškai visom Škodom įdėjus kad ir originalų kablį reikia įjungti kablio funkciją, kad ir per VCDS, nebūtina pas dilerį trenktis.
Ypač tas aktualu auto po 2020, nes softo pagalba jungiant kablį aktyvuojamos tokios saugumo funkcijos, kaip "gyvatės uodegos" pagavimas ir pan.
Tai kas Vilniuj turi VCDS ir nori susipažinti? :)
Į pirmą pasimatymą važiuoju ne tuščiomis rankomis: D
Žinok jaučiu biški reiks namų darbų pasidaryti, nes nebus taip paprasta :)
VCDS'ą turiu originalų, galiu pagelbėti Vilniuj, ne problema.
Čia biški ant kelio užvesti:
https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/30792/
https://forums.ross-tech.com/index.php?threads/29411/
Red Superb Combi Sportline 2.0 TSI 4x4
Saugiklis
Dėkui, pasiskaitinėsiu. Išvarau kitą savaitę atostogų, tai galimai grįšiu su šitu klausimu tik po lapkričio laisvadienių. :)