Greiti klausimai, nekuriant naujos temos!!!

2373 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
Monaikute
Monaikute portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 10 mėnesių
Joined: 2013-10-08 19:24

Gal kas man paaiskins, man pakeite diskus ir kaladeles, ir man cypia kai stabdau ... Cia taip turi buti? Ar man varyti i servisa ir pretenzijas pareikšti? :) Aciu.

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 58 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

tokios kalades pasitaike su tokiu misiniu, yra keli gydymo budai- laukti kol nusitrins iki necypiancio kaladziu sluoksniop arba keisti jas, o pretenziju niekam nepareiksi, kalades kokybiskos ir dirba savo darba.

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Monaikute
Monaikute portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 10 mėnesių
Joined: 2013-10-08 19:24

Aciu, Tiukus ;)

Armandas
Armandas portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 4 mėnesiai
Joined: 2014-11-26 20:43

Negroja apatinės galinių durelių kalonėlės abi. Į dureles ateinantys laidai nenusilankstę. Radio nustatymuose viskas tvarkoj.
Kur galėtų būti bėda?

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 58 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

atsuk ir paziurek ar isvis yra koloneles, jei yra gal nusprogusios ir pasikeisti tik reiks

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Sveiki,

Gal kas parašytų, kokie diskai tinka Superb 2012 metų, ta prasme kiek skylių, atstumas tarp varžtų, centrinės skylės išmatavimai...ačiū.

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Vytautas_LT
Vytautas_LT portretas
Offline
Last seen: prieš 2 mėnesiai 1 diena
Joined: 2015-10-02 07:53

Kaip ir daug kur: 5x112, centrinė 57.1

Daugiau parametrų čia:
http://www.wheel-size.com/

2006 Škoda Octavia 1.9 TDI
1999 Škoda Octavia 1.9 TDI 4x4

Armandas
Armandas portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 4 mėnesiai
Joined: 2014-11-26 20:43

Gal kas ėmėt škodos galines kolonėles? Išardžiau dureles bet jokių varžtų laikančių kolonėlę nėra tik kniedės, tai negi norint išimt kolonėlę reiks gręžt kniedes?

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 58 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

jei prikniedyta grezk

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

Šaltis paspartino mano spynelėms galą - taip spėju, nes nebeatsirakina dvejos durelės. Yra kam tekę atidarinėti dureles su neatsirakinančia spynele? Inžinieriai apie tai pagalvoję ar nelabai? Kokios alternatyvos?

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

P.S. Yra kokių nors kitokių galimų variantų, kas gali būti sugedę, kad atėjus šalčiams nebeatsirakina spynelės? Vienos durelės dar atsirakino, kai buvo saulėta diena ir mašina buvo palikta ant saulės (bet atsirakino su keistoku garsu - lyg su girdždėjimu. lyg su strigimu už kažko, kaip kas laikytų ir per sunkumą atsidarytų).
P.P.S. Ar yra koks nors daviklis, kuris rodytų sistemai blogą durų spynelės padėtį? Ta prasme, kad sistema galvotų, jog durelės yra atrakintos, kai jos iš tikrųjų nėra? Ar gali taip būti, jeigu nusprogo vadinami mikrikai?

Iš anksto dėkui už atsakymus.

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

sildyk su fenu:)

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

Tiukai/Monaikute, kur kas dažniau pasitaikanti cypimo priežastis yra ne kaladėlių kokybė, nes cypimas yra rezonansas, kuris susidaro tarp disko ir kaladėlės, o kas gali tą rezonansą sukelti, yra daug galimų priežasčių:
- dulkės, papuolančios po kaladėle (negalioja naujoms kaladėlėms, nebent diskai parudiję ir stabdant papuola dulkių į tarpą tarp disko ir kaladėlės).
- kaladėlių vibracija (arba dėl to, kad jos šiek tiek neatinka matemnų, arba todėl, kad ne visiškai tiesiai sudėtos).
- yra specialios apsaugos, kurios mažina kaladėlės vibraciją - gali būti jos susidėvėjusios arba sulūžusios.

Ir kur kas retesniais atvejais, negu liaudyje yra įprasta teigti, cypimo priežastis iš tikrųjų yra kaladėlės mišinys.

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

Ilmar, čia "kaimyniškai" pasiūlei, ar rimtai gali suveikti? Gal ir būtų logiška, jeigu tenai ne visiška mirtis su mechanizmu, o kas jeigu nesuveiks? :/ Būtų kokių kitų minčių?

Vytautas_LT
Vytautas_LT portretas
Offline
Last seen: prieš 2 mėnesiai 1 diena
Joined: 2015-10-02 07:53

Pašildžius tikrai gali suveikti, jeigu ant saulės pastovėjus buvo geriau. O šiaip, manau, reikia statyt mašiną į šiltą garažą, išimt spyneles, gerai jas išvalyti ir sutepti.

2006 Škoda Octavia 1.9 TDI
1999 Škoda Octavia 1.9 TDI 4x4

Ghog
Ghog portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 10 mėnesių
Joined: 2012-09-30 11:47

Edga, pas mane bagazines spynele per salcius neveike, visiskai mirusi. Atrakinti mechaniskai buvo neimanoma, nes nera rakto skyles. Pasildeme su fenu, dabar viskas veikia kaip priklauso. Tas keistas garsas kai sunkiai spynele vaiksto (tiksliau leciau) gali buti ir del nelabai stipraus akumuliatoriaus. Ziuriu skodos kazkaip nelabai tuos salcius pernesa...
Kitu atveju Vytauto_LT variantas jas isimant. Bet nereikia galvoti apie blogiausia, bandyk sildyti pradzioje. Arba fenas, arba dar geriau sildomas garazas. O tada darysime isvadas.

2007 Skoda Octavia Tour 1.9TDI ex
2012 Peugeot 208 1.2 VTi ex
2013 Peugeot 208 1.6 e-HDi
2018 Skoda Rapid 1.0 TSI

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Pas mane buvo tokios situacijos:

1. Jei kalbama apie spyneles (ašeles) duryse ir bagažinėje...tai nuo nesinaudojimu rakteliu (atidarinėju su pulteliu) matyt kažkas aprūdija viduje, ir su raktu ašelės nebesisuko...tiesiog su wd40 ir tuo plonu vamzdeliu pripurškiau į spynelę ir tiek...po 2 dienų wd viską išgriaužė ir pradėjo viskas sukiotis :)

2. Jei kalbama apie tų elektrinių spynų veikimą duryse...vėlgi man buvo, kad nuo didelio šalčio man pradėjo vienos galinės durys neveikti (greičiausiai neveikė mechanika dėl sustingusio tepalo)...atidarius duris negalėjau jų uždaryti, nes visiškai nevaikščiojo spyna...tai pririšau su storesniu šniūru, nuvažiavau į panoramą ir pastačiau rusyje...pavaikšiojau valandėlę po parduotuves ir vualia - atšilo ir viskas veikia...dar pavariau wd40 kiek galėjau į skyles prie užrakto, uždariau duris ir jų stengiausi nedaryti bent per didelius šalčius (kalbu apie -20-30 čia preitą žiemą)

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

Blyn, kad su tuo šildomu garažu dabar ir yra problema :( Net tos pačios Panoramos parkinge geras minusas tokiais orais. Reikės km ilgio prailgintoją mest pro langą ir bandyti su fenu pašildyt, kai orai šie tiek atšils.

P.S. Problema ne su mechanine spynos dalimi (ne su ašele). Ją pabandžius pasukioti, tikriausiai pamatyčiau, jog problema ir su ja, tačiau kai ir taip su trimis durimis turiu problemų, tai daugiau jų nereikia. :)

dnc
dnc portretas
Offline
Last seen: prieš 8 mėnesiai 1 diena
Joined: 2010-11-06 15:51

Sekmadienį bus pliusas, turėtų atsirakint, kai atrakinsi, užkurk ir gerai pašildyk ir išvėdink, kad drėgmė išgaruotų ir neužšaltų daugiau.

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

Maciau kaip telika rode, kaip per pirmosius salcius budavo problemo, Tai ten reportazas buvo,kad mersui su tenu apie rankenele silde ir taip atydare duris, aisku reikia sildyti ne vienoje vietoje o sukamaisiais judesiais ir ne auksta temperatura, manau suvaiks

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

pas mane senoje masinoje BMW 18 metu taip budavo jau per salciu,kad vos atydarai a poto uzdaryti negali, ten jau papola vanduo ir tepalo nera, tai budavo langu skyciaus uzpurksi ir po kiek minuciu atleidzia ir uzpurksi tepalo, bet ka as nedariau ir tepiau, vistiek kaip atodrekis ir salciai vel uzsaldavo:)

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Sveiki,

Gal kas galėtų trumpus komentarus duoti į klausimėlius apie Superb 2012 m. TDI, DSG.

1. Yra vienas integruotas į pultelį raktas, o kitas tik mechaninis raktas. Galvoju, kad reiktų antrą pultelį pasidaryti atsargai...ar yra atskirų pultelių be rakto (na, kad jau nebereiktų fizinio rakto daryti), ar reiktų visą tą pultelį su raktu gaminti? Kokios maždaug kainos to būtų? Ar daro tik atstovai, ar visi, kas raktais užsiima? Ar tam reikia mašinos, ar užtenka tik raktą duoti?

2. Kur Superbe pilasi tas katalizatoriaus skystis Adblue? Youtube mačiau, kad VW Passat bagažinėje dešinėje, o pas mane nieko ten nėra...O gali būti, kad pas mane gamykliškai nėra PDF?

3. Parktronikai pas mane tik gale, viskas veikia per RNS 510...ar galima papildomai įsidėti į priekį, ir pajungti prie RNS 510, kad viskas veiktų? O kaip priekiniai parktronikai zino, kada veikti ir rodyti per RNS 510, jei į priekį važiuojant nenaudojama R pavara?

4. Yra tokių keletas matomų nervinančių įbrėžimų ant priekinio stiklo, kaip tik akių lygyje. Ar priekinio stiklo įbrėžimai kaip nors poliruojami/naikinami? Perskambinau keletą žinomų firmų, nelabai užsiima, paprastai tik plastmasę poliruoja, sako sudėtinga gražiai padaryti. Carglass pasiūlė už kažkur 230 eur. pasikeisti, kiti už 166 eur. (yra lietaus daviklis, be šildymo), ar čia normalios kainos? Gal galit rekomenduoti kokią firmą jei žinote.

5. Gal kas ką nors apie webasto įsidėjimą pasakytų? Kiek kainuotų maždaug? Žinau, kad buna originalūs komplektai konkrečiam modeliui (jaučiu brangu), ir universalūs, turbūt pigesni...

Ačiū labai...

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Vilis
Vilis portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 1 savaitė
Joined: 2014-11-04 19:28

Svx Waiduli,

1. Rakta tau padarys kur uzsiima raktais, bet darys kaip originalu, su signalizacija, nes kuriant raktas dirba kaip imobilaizeris masinos kompui, todel jie negali but atskiri. Susitarus su meistru masina reiktu palikt porai dienu. Kainu ivairiu, bet mazdaug gali but 15o- 200 euru.

2. PDF pas tave yra, tokiu metu masinos yra euro5, SUPERBE pirmam pilasi skystis 4ltr ant 80.000km., o antram superbe jis yra sauso tipo. Kompas gauna duomenis is daviklio, kad jau spaudimas dideja filtre, tada jungiasi variklyje patsosas ir isdeginamas turinys. Zodziu nesuk galvos del sito. :)

3. Kai buna parktronikai ir priekyje, buna prie begiu svirties atskiras mygtukas parktronikam ijungt priekio ir galo, o galas nuo atbulinio atskirai dar isijungia. Del idejimo ir pririsimo prie kompo manau neleisk pinigu, praeis keleta metu, pakeisi masina ir pinigu nerata... Prieki parktronikai nelabai reikalingi, gale, tai labai pravercia. Dazniausiai priekiniai parktronikai buna komplektacijoi kartu su soniniu automatiniu parkingu.

4. pas mane irgi yra snaige, bet keleivio pusei nematomoi zonoi, taipat manau ateis laikas keist, bet kur negaliu rekomenduot. Bent as jei keisiu, tai carglase, bent rimti vyrai padaro ir gumas tikrai gerai sutvarko aplinkui, kad po to nesvilptu ir langas nerasotu. Ir siulau sumoket daugiau ir det sildoma priekini stikla. Kazkada mondeo turejau su sildomu, tai labai geras daiktas. Sniega nuvalai, 5 min ir ledas varva ir garuoja, dremzt nereikia.:)

5. Nauja webasta kainuoja apie 1.300- 1.700.+ darbas. ziurint kokio mandrumo ir galingumo nori.. Naudotu yra ir uz 100 ir uz 300 euru, bet neperrinkus nepamatysi kas is jos ateity bus su ja.. . Geras daiktas, manau kitai ziemai as taipat desiuos autonomke. :)

Škoda Kodiaq RS

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Ačiū vilis, išsamiai ir aiškiai...

Dar toks klausimukas, kas yra tie daytime running lights? Pas mane pvz. užkuri mašiną, ir jei lempų nedegi (ant 0), tai vistiek užsidega apatiniai (ale prieš rūkiniai), ir aš jų negaliu išjungti...tai jie čia tipo veikia kaip dienos šviesios? Tai ar būtina pagal taisykles jungti dar trumpąsias, jeigu dega tie apatiniai žibintai?

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

MartynasGTI
MartynasGTI portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2014-10-21 20:22

Ten ir yra dienos šviesos. Atskiros lemputės šalia priešrūkinių, tuose pačiuose žibintuose. Su šiom šviesom galima važiuoti dienos metu ir nereikia trumpų šviesų.

MK diagnostika
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika, gamyklinių parametrų keitimas ir adaptavimas

84' Opel Kadett D 2.0 16v 110kw
99' Audi A3 1.8T quattro 110kw -> 135kw
05' VW Golf GTI 2.0 TFSI 147kw (stage2 soon)

Vilis
Vilis portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 1 savaitė
Joined: 2014-11-04 19:28

Teisingai, Martynas visiskai teisus del dienos sviesu.

Waiduli, kai kurie megsta, kad kartais masina butu nematoma, ta prasme uzkurta ir jokiu sviesu, tai norint ta pasidaryt, kad ant 0 nustacius zibintus niekas isorei nesviestu, tai reikia su ant vairo esanciais dezinei pusei mygrukais eit i setings ir lights, ten galima isjungt dienos sviesas, kad jos isvis neveiktu. Galima reguliuot po kojom apsvietimo ryskuma, pasitik- palydek namo ijungt- isjungt ir svietimo norima laika. Istikruju gan nemazai nustatymu ten yra panagrinejus. :)

Škoda Kodiaq RS

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Dėkui Vilis...taip žinau, šiuo metu kaip tik nagrinėju...man tik iš principo nebuvo aišku, ar su tom apatinėm lempom galiu dieną važinėti neįjungęs pagrindinių žibintų...bet jei galiu, tai liuks...

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Dėkui Vilis...taip žinau, šiuo metu kaip tik nagrinėju...man tik iš principo nebuvo aišku, ar su tom apatinėm lempom galiu dieną važinėti neįjungęs pagrindinių žibintų...bet jei galiu, tai liuks...

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Vilis
Vilis portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 1 savaitė
Joined: 2014-11-04 19:28

Ner uz ka Waiduli.. Man tik nepatinka, kad apacioj dienos sviesos geltonos, pvz audi, vw, ir dar nemazai kitu gamintoju dejo LED'us, o cia paprasta geltona lempute. Bandziau Lietuvoj ieskot led lempuciu P21w, bet jas idejus meta kompas klaida ir net nesviecia. Tada atsisiunciau is kinieciu nematyto tipo, tai jos jau sviecia, bet vistiek meta klaida. Klausiau skodoi ARX, tai sake neimanoma isjungt lempuciu tikrinimo.. Bandziau det varzas, bet jos begalo kaista, net plastmases lydo, tai atsisakiau ju ir vel gryzau prie originaliu geltonu lempucku.. Masinos metai lyg ir nieko, bet tos dienos sviesos man geltonos nelempa..

Škoda Kodiaq RS

aliux
aliux portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-06-12 01:40

Bijau sumeluot bet man atrodo esu matęs vcds kodinguose " led drl " . Manau tai išspręstų problema.

Superb 2.0 tdi cbbb 125kw + remap
Octavia 2.0 tdi Vrs cupa 135kw

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

Sveiki, noreciau paklausti,kas vare masina su DSG i technikine? kaip ten reikia elgtis su sia deze,kaip tikrina stabdziu, kaip ja purto ar reikia uzvesti ar kaip ja ten nustatyti? bijau kad asilai nesulauzitu, dar senoj masinoje sugebejo mechanine vairo urakta sulauzinti tai ir bijau neismaneliu .
gal kas gali pasidalintis i ka atkreipti demesio jei reiks jiems ten parodyti:)

MartynasGTI
MartynasGTI portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2014-10-21 20:22

Nesijaudink. Niekas ten tikrai nelaužo nieko.

MK diagnostika
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika, gamyklinių parametrų keitimas ir adaptavimas

84' Opel Kadett D 2.0 16v 110kw
99' Audi A3 1.8T quattro 110kw -> 135kw
05' VW Golf GTI 2.0 TFSI 147kw (stage2 soon)

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

nesakau kad visi, buna kad pavarge zmones kazka neijungia taip ir buna, sakau is patirties man taip buvo, sulauze uzrakta. Tai jei ka zinai pasakyk kaip elgtis su DSG

MartynasGTI
MartynasGTI portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2014-10-21 20:22

paprasta... stabdžius tikrini ant N padėties. Daugiau niuansų lyg ir nėra šiai situacijai.

MK diagnostika
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika, gamyklinių parametrų keitimas ir adaptavimas

84' Opel Kadett D 2.0 16v 110kw
99' Audi A3 1.8T quattro 110kw -> 135kw
05' VW Golf GTI 2.0 TFSI 147kw (stage2 soon)

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

kaip supratu masina turi buti visalaik uzvesta tikrinant stabdzius ant N ir dar niuansas kaip purto masina ant to keltuvo irgi uzvesta ir N padetis?
nes ant mechankiu pakakdavo tik degimo, o cia kaip suprantu su degimu vairas nesisuka elektrinis jispas mane.
idomu butu kad kas parasytu kaip su DSG is tirkuju yra

MartynasGTI
MartynasGTI portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2014-10-21 20:22

Uzvesta nebūtinai. Svarbu kad būtų N padėtis stabdžius tikrinant. Važiuoklės tikrinimo stende manau arba P arba N + rankinis stabdis. Jei dėl vairo užrakto, jis užsirakina tik kai ištrauki raktelį, tad geriau jo neištraukti arba po to degimą ijungti.
Aš pats penktadienį variau savo škodą su DSG ir visi ten žino kaip ten kas.

P.S. Raktelio neišeina ištraukti jei yra ne P padėtis, tad visuose stenduose gali rekomenduoti N padėtį.

MK diagnostika
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika, gamyklinių parametrų keitimas ir adaptavimas

84' Opel Kadett D 2.0 16v 110kw
99' Audi A3 1.8T quattro 110kw -> 135kw
05' VW Golf GTI 2.0 TFSI 147kw (stage2 soon)

Imar
Imar portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 3 savaitės
Joined: 2014-01-27 19:02

Viskas gerai, praejau, jo uzkurus ant N tirkina stabdzius, a krato masina neuzkurus su raktu

MartynasGTI
MartynasGTI portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2014-10-21 20:22

Šaunu :)

MK diagnostika
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika, gamyklinių parametrų keitimas ir adaptavimas

84' Opel Kadett D 2.0 16v 110kw
99' Audi A3 1.8T quattro 110kw -> 135kw
05' VW Golf GTI 2.0 TFSI 147kw (stage2 soon)

Edga
Edga portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-02-18 21:10

Sveiki. Ar tinka B5 elektrinės spynos pirmam Superbui? Pirkti originalus gaunasi baisiai didelis malonumas - pigiau visą pakabą kapitaliai susitvarkyti.

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 58 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

turi tikti

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Ką reiktų žinoti, atjunginėjant akumuliatorių tokiai auto kaip Superb 2012 m.? Ta prasme, kadangi daug visokios elektronikos, ar kas nors gali būti blogai (kas nors nebeveikti) tiesiog nuėmus kleimus nuo akumo ir vėl prijungus, ar pvz. keičiant akumuliatoriu?

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 2 valandos 58 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

reikia zinoti magnetolos koda jei jis yra

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Na, kiek pagooglinau, tai berods yra taip, kad jei dabartinis RNS 510 jau buvo komplektacijoje, tai kodo kaip ir nereiks atjungus (netgi ilgam laikui)...jeigu pats įdedi kitą magą, tada jau gali prašyti...matyt kompas mato, kad originalus :).

Bet iš principo įdomu žinoti, kur tas kodas...žinau, kad ant pačio mago būna užklijuotas, bet reik ištraukinėti. Dar žiūrėjau serviso knygutę, ten yra kažkokių skaičių prirašyta, tik neaišku, ar ten tas kodas...o va ant tos Columbus Manual instrukcijos tai kaip ir nieko neužrašyta...

Gal kas pirkęs naujas škodas, žinote, kur tas kodas gali būti?

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

liofka12123
liofka12123 portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 10 mėnesių
Joined: 2011-05-11 20:09

Koda gausi tik is skodos atstova,jeigu buves savininkas nepadare to iki taves,ir kaz kur ta koda jau turi uzsirases.Kaip ir rasei,jeigu magas sitas ir buvo is gamyklos,tai gali atjungineti akuma kiek nori,kodu nereikes.

Skoda Octavia Combi 1.8TSi DSG 180PS ,Bet galvos nerauna

Alvis
Alvis portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 1 mėnesis
Joined: 2009-10-05 15:57

O dyleris mago kodą pagal vin'ą pasako? Ir kiek maždaug kainuoja tokia paslauga, ar for free? Esat kas susidūrę?


Ex '06 Škoda Octavia Combi TDi
VAG forever...

MartynasGTI
MartynasGTI portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2014-10-21 20:22

Dar neišsigąsk, prijungus akumuliatorių pirmą kartą užkūrus degs vairo ir ESP lemputės. Jos užgęsta pavažiavus kelis metrus, nes adaptuojasi šios sistemos.

MK diagnostika
Mobili kompiuterinė automobilių diagnostika, gamyklinių parametrų keitimas ir adaptavimas

84' Opel Kadett D 2.0 16v 110kw
99' Audi A3 1.8T quattro 110kw -> 135kw
05' VW Golf GTI 2.0 TFSI 147kw (stage2 soon)

Vytautas_LT
Vytautas_LT portretas
Offline
Last seen: prieš 2 mėnesiai 1 diena
Joined: 2015-10-02 07:53

Šiandien vėl buvau atjungęs akumuliatorių saviškei. Radijas iš pradžių prašo kodo, bet po keleto sekundžių įsijungia normaliai, mat originalus yra.
O dėl vairo - būna tai adaptacijai įvairiai. Kai nežinojau, man kažkada reikėjo pusę miesto pravažiuot, kad užgestų. Pagal instrukciją parašyta taip: reikia pilnai susukti vairą į vieną pusę, tada į kitą ir po to 5 metrus pavažiuoti tiesiai. Po šių veiksmų užgęsta iškart.

2006 Škoda Octavia 1.9 TDI
1999 Škoda Octavia 1.9 TDI 4x4

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Ir dar klausimas dėl DSG (kadangi seniau vien tik mechaniką turėjau)...girdėjau, kad statant mašiną ant P galima statyti, tik jeigu nėra jokios nuokalnės/įkalnės, nes jeigu yra, tada geriau rankinį užtraukti, o tada jau P - na tipo, kad dėžė negautų įtempimo ten kažkokio...Tai skaičiau, kad kai kas sustoja, pirma ant N pastato, pasižiūri, ar mašina nerieda, o tada jau ant P...

Kaip iš tikrųjų? Jeigu tik vos vos įkalnė/nuokalnė, bet pastačius ant P jaučiasi, kad auto parieda centimetrą ir dėžė sustabdo jos riedėjimą - tai čia jau blogai?

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

aliux
aliux portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 2 mėnesiai
Joined: 2014-06-12 01:40

Sustojęs juk laikai nuspaudes stabdžius,jungi P ir užtrauki rankinį. Jokios apkrovos dėžėj nors ir nuokalne.

Superb 2.0 tdi cbbb 125kw + remap
Octavia 2.0 tdi Vrs cupa 135kw

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Na tai viskas aišku su rankiniu...aš tik klausiu, ar kenkia dėžei, jei be rankinio palieku ant P nedidelėje įkalnėje? Nelabai norisi man žiemą rankinį palikinėti užtrauktą, bet jeigu dėžei blogai, tada teks...

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Puslapiai