superb skydelis

17 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
kiruxxx
kiruxxx portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 1 mėnesis
Joined: 2015-02-15 17:55
superb skydelis

sveiki isigijau superb 1.9 tdi 2007 ir kazkaip neatkreipiau demesio diena kad neveikia skydelio ir visakita apsvietimas saugiklei geri reguletoriu apsvietimo stiprumo pakeiciau fyskes perjunginejau ir vistiek nieko.....gal kam panasei nutike buvo?

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Testerį į rankas ir žiūrėk kur dingsta srovė. Jei ateina iki skydelio, vadinasi skydelyje kažkur kontaktai bus blogi. Bet jei nešviečia visa panelė, vadiansi ne skydelyje bėda.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

kiruxxx
kiruxxx portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 1 mėnesis
Joined: 2015-02-15 17:55

o gal zinai kuris pin i apsvietima? ir kurios spalvos fyskej? pas senesnes audes 58 budavo o skodoj superb nezinau nerandu pas dede google :D

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Tikrai nepasakysiu. Googlink toliau :-) manau ir passat gali ziuret. Turetu buti tas pats.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

barzda
barzda portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 4 mėnesiai
Joined: 2015-11-08 18:58

Turiu bedele, vakar prasidejo is niekur nieko : skydelis ir visas apsvietimas viduje, visur, diskoteka pradejo daryti, stipriau silniaus sviecia. Kame beda gali buti, pas elektrika dar nebuvau

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 11 valandų 1 minutė
Joined: 2009-11-22 20:00

komforto blokas streikuoja, lupk is po vairuotojo koju, ziurek ar nera ten vandens

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Dimis
Dimis portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 3 mėnesiai
Joined: 2015-12-11 18:39

Sveiki.
Prieš porą dienų pasidariau kalėdinę dovaną - SuperB. Dabar tvarkau kas ne taip ir pastebėjau, kad įjungus "autopilotą" nėra jokio ženkliuko skydelyje. Teko naudoti kitus automobilius, visur įjungus šviečia sumažintas spidometras su rodykle. O dabar nieko. Pirmas klausimas - turi šviest skydelyje?
Įkišus raktą ir pasukus "ant masės" pypsi signalas mašinos viduje, kaip koks įspėjimas, +2 C°, mirkčioja temperatūros skaičius ir snaigė - gal įspėja, kad gali būt pašalę? Bet tas pats būna kuriant prie +8, tik snaiges nerodo. Gal kas ką patartų ko ieškot? Nenorėčiau tikėti, kad taip turi būti..

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 4 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Menkas iš manęs patarėjas, bet- 6 kart supypsi signalas mano senoje škodoje, jei vairuotojo saugos diržas neprisegtas.

Juozax

Dimis
Dimis portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 3 mėnesiai
Joined: 2015-12-11 18:39

Va, reikes išbandyti prieš tai prisisegti. O dėl "autopiloto" lempuko skydelyje, gal neturi tokio visai? (Neįtikėtina, bet visko būna gi).
Visi patarimai naudingi! Ypač, kas susiję su smulkmenomis.

kliovas
kliovas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 8 mėnesiai
Joined: 2010-06-19 10:38

Na as irgi ne specas, bet gal autopiloto nebuvo org. komplektacijoj, o zmogelis atskirai idejo ir gal kazko iki galo nepadare...

Steroidas
Steroidas portretas
Offline
Last seen: prieš 9 mėnesiai 3 dienos
Joined: 2015-05-14 15:23

Esu ir as girdejes kad nesunkiai galima padaryt autopilota, jei jo nebuna. Tai tokiu atveju tikrai nebus lemputes skydelyje :)

Nuo 2018-04: Octavia II 2006m, 77kw

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 4 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Autopiloto pas mane nėra. Berods. :) 2000 m. OCTAVIA. Man tas autopilotas - toks juokingas dalykas. Turėjau tarnybinėj Mazdoje, ne mano kantrybei- net važiuojant nuobodžia autostrada.

Juozax

kliovas
kliovas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 8 mėnesiai
Joined: 2010-06-19 10:38

Truputi ne i tema, bet labai jau idomu, kokios ten kantrybes autopilotas reikalauja?

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Na, pagal šią nuorodą, tai ne tai, kad autopiloto lemputes nėra, bet ir simbolis ciferblate nenumatytas - http://www.skoda-auto.com/en/mini-apps/owners-manuals/pages/superb-3u.aspx?requestOwnersManualOnlineVersion=en/Superb_3U/05-2007/Manual/Superb/online&requestOwnersManualLanguage=en&requestOwnersManualEditionDate=05-2007&requestOwnersManualPage=1&printPage=1&pageId=00037

To nebuvo ir mano 1999 m. octavijoje.

Jei ciferbalte numatyta ir sudedamas originalus autpillotas, tai po aktyvacijos turi ir lempute degti.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 4 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Autopilotą įjungus važiuoji tuo greičiu, kurį nustatai. Jei paspaudi pedalą, jis "išsijungia", na, o man kantrybės nėr pusę valandos vienodu greičiu važiuoti.
Yra trenktų vairuotojų, kurie pajūryn varo Jurbarko keliu arba prie Raseinių išsuka iš autostrados ir kokių 50 km pavažiuoja senu keliu.
Retai, bet ir aš taip darau. :(

Juozax

kliovas
kliovas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 8 mėnesiai
Joined: 2010-06-19 10:38

As tada ne taip supratau... Pats autopilotas, nereikalauja jokiu pastangu ar kantrybes (beje lenkiant padidinus greiti, t.y. paspaudus pedala ir po manevro ji vel atleidus, autopilotas sugrizta prie nustatyto greicio). Tiesiog tamsta esat is tu, kurie mane kelyje paprastai erzina - ta prasme vaziuoja tai greiciau, tai leciau ir gaunasi toks norom nenorom zaidimas lenktynem:)

Juozax
Juozax portretas
Offline
Last seen: prieš 2 savaitės 4 dienos
Joined: 2009-08-27 09:52

Gal. Autostradoj nemėgstu važiuoti tabune, o tuos "lenktynininkus", kuris būtinai aplenkia ir iš kart, ne visada mirktelėjęs posūkio lempute, užlenda prieš nosį aptaškydamas man stiklą. Tokius šaudyčiau. Dar nekenčiu, kai važiuojąs iš paskos šviečia ilgom šviesom. Tokius praleidžiu - sulėtindamas greitį, net posūkį dešinį įjungiu. Kartą pabandžiau pamokinti, durnai gavosi, esu aprašęs savo rankraščiuose 2013.09.24. :(
Dar - kai prisiklijuoja, kai net farų nematau.
Dažnokai tenka savaitgaliais vakare naktį iš Kauno į Vilnių grįžti. Siaubas, kiek nevispročių ten būna. Kaip ir Nemenčinės plente mandruolių su mandrintom šviesomis. Irgi šaudyčiau.

Mane irgi yra už ką nušauti. Ir - ne kartą.

Juozax