Superb'o vandens pralaidumas

13 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
tomasinukas
tomasinukas portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2013-03-22 11:03
Superb'o vandens pralaidumas

Sveiki. Kažkur skaičiau forume, kad pas Superbus (tuos senesnius) yra palikta vieta, pro kur sunkiasi vanduo į saloną (iš variklio skyriaus į keleivio vietą). Tai vat neseniai mėginau nusiimti priekinę panelę, tačiau nesigavo, bet aptikau, kad po kilimo apatinė dalis yra drėgna, vietomis pats dugnas šlapias. Tai vakar nusprendžiau susirasti tą vietą ir ją izoliuoti. Tai vat mano reportažas:

Taigi ta vieta yra tarp solono filtro dėžės ir korpuso, prie kurio tvirtinasi salono filtro dėžė.

Darbo eiga:
1. Atsidarau kapotą ir nusiimu gumą bei plastmase kur dengia salono filtrą, akumuliatorių
2. Atsuku iš šono esančias plastmases.
4. Nuimu valytuvus (pašalinam plastmasiukus nuo varžtų ir su d13 raktu atsukam bei elegantiškai juos nuimam)
4. Nuimu prie priekinio stiklo apačios pritvirtintą plastmasę (ji yra įstatyta į griovelį, todėl reikia truputi jėgos, kad pradžiai atplėšti kampą, o vėliau jau lengvai nusiima)
5. Išėmus salono filtrą matome 3 veržles, jas atsukam su d10 rakteliu. Prie vieno gan sunkiai prilįsti, bet po truputi eina.
6. Išimus salono filtro dėžę ir pamatom (mano atveju) suplyšusią tarpinę, kuri net sugeria vandenį (keista man pasirodė).
7. Naudoju greitai stingstantį hermetiką (po 1val susidaro plėvelė) ir tarpinės vietoje pritepu su pertekliumi hermetiko. Taip pat ant pačios mašinos korpuso dalies (prieš tai gerai nuvalius).
8. Dedu atgal dėžę, prisuku d10 varžtus, uždeda prie lango apačios buvusią plastmasę (ją reikia stipriai paspausti, kad įsistatytų į griovelį), prisuku šonuose esančias plastmases, valytuvus įstatau į vietą, plastmasę ir gumą virš akumuliatoriaus ir salono filtro įstatau ir uždarau kapotą.

Darbas atlikas. Kainavo kiek daugiau negu valandą, nes kilo kėblumų nuiman valytuvus, plastmasę prie lango, atsukti d10 varžtą, o garažę radęs hermetiko, tai 0Lt.

P.S. Kilo nenumatytų išlaidų, nes vidurį darbo pastebėjau, kad nuiminėjant valytuvą vairuotojo pusėje, įskilo stiklas (dėjau reples ant plastmasės ir mėginau palaužti valytuvą, kad išsiimtų). Tai šiandien pasikonsultavau, tvarkyt netvarko šito reikalo, reikia naujo (360lt+120lt darbas). Nu ką jau padarysi...

Paveiksliukai: 
Narius
Narius portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 8 mėnesiai
Joined: 2014-01-23 09:45

:) Ta pati padariau B5 passatui, begdavo dregme pro tarpus ir viskas slapia buvo paralonai ir kilimai. viskas identiskai, sodinau tarpine ant hermetiko ir putplascio, suspaudziau deze ant varzliu uzsisandarino ja bitute:) PADES

tomasinukas
tomasinukas portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2013-03-22 11:03

Aš irgi tikiuosi, kad padės, bet dar liko pasikelti pilnai kilima ir pažiūrėti ant kiek ten šlapia ir išdžiovinti viska. :)

Škoda SuperB 2002-09, 1.9TDI 96kW

naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Na saunuolis. Bet kazku jau yra tokie pakalbejimai su nuoroda I puslapi kur yra viskas aprasyta. Jo cia tikrai yra Superb problema, laukia ir pas mane tas daryti tik reikia siltesniu oru nes neturiu garazo kaip tamsta.

Narius
Narius portretas
Offline
Last seen: prieš 8 metai 8 mėnesiai
Joined: 2014-01-23 09:45

mes pusei dienos palikom peciu, gerai ispalino, poto praverem duris visas ir gerai tikimes issigaravo:)

tomasinukas
tomasinukas portretas
Offline
Last seen: prieš 7 metai 2 mėnesiai
Joined: 2013-03-22 11:03

Man pačiam įdomu paardyt, pažiūrėt kas kur kaip yra, ir tuo pačiu įsitikinsiu, kad darbą padarysiu gerai :) Geriausiai, kai nieko nesulaužau :D

Škoda SuperB 2002-09, 1.9TDI 96kW

naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Na prisiruošiau ir aš pravalyti savo mašiniuko salono filtro dėžutę. Na buvo ir nesekmė, bet daug nepergyvenu nes ir taip buvo sulūžusi plastmasė. :)

Paveiksliukai: 
Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

O kas čia per įrankis 2 paveiksliuke, ir kam jis skirtas? Nuimti valytuvams? Niekada nesu matęs tokio...kuo skiriasi paprastas nuėmimas ir su jo pagalba? Spėju, kad neįskelti netyčia stiklo :)

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

andriulis
andriulis portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 11 mėnesių
Joined: 2010-08-20 21:22

sveiki, naudinga tikiuosi ir man bus, nes šian prie keleivio kojų viršuje dešinėje pradėjo kapsėti vanduo... kas kur ir kaip kolkas dar nežinau...


naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Waidulis>> teisingai supratai sis irankis skirtas valytuvams nuimti, su juo daug paprasciau nei lauzyti su atsuktuvais ir pan...

andriulis>> manau, kad bus ta pati beda kaip ir pas mane. Cia lasa pro oro filtro dezute. :)

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Aš sakyčiau kad abu variantai :) Beda tiek filtro sandarumnas, tiek latakai. Nes, filtra nebegtu, jei latakai nebutu užsikišę :)

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 5 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

Waiduli, nemeluok, kad nemates, tavo valytuvus pas mane irgi su panasiu nueminejom, tik su trim kojom :)))


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Nu nepamenu tokio, nebent čia tu apie spec. įrankį kuvaldą šneki? :))) tada taip, atsimenu, kad daužėm be proto :)))...sorry už off topic.

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.