[PASIULYMAS] pazymeti visus kaip perskaityta - mygtukas [Žemas]

15 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
daeras
daeras portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 7 mėnesiai
Joined: 2012-04-25 18:56
[PASIULYMAS] pazymeti visus kaip perskaityta - mygtukas [Žemas]

Visada einu i naujas ir atnaujintas temas, perskaitau kas domina ir kad kitos, neperskaitytos temos nebesimaisytu ir nesikauptu turiu: spausti "forumas" su sliauzikliu atsikelti apacia, isskleisti pasirinkimus, ir spausti kad pazymetu kaip perskaitytus. Tas jau mane nervina seniai. Ar negaletu buti mygtukas iskart prie temos, arba varnele, kad "laikyti kaip perskaitytus"?
Ir, kai perskaitai viena tema gryzti su narsykles rodykle "back", ta tema nedingsta, turi pasinaudot vis F5, arba gryzti:vel "Forumas" ir vel i "new....", siuo atveju manau turetu nedingineti virsuj lenteliu pasirinkima, kad perskaicius tema galetum vel pasirinkti "new&upd.." ir ten perskaitytos temos turetu nebebuti.
Sr kad taip daug pripeizojau trinkit jei ka...

Egabite
Egabite portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 5 mėnesiai
Joined: 2012-04-07 17:17

Aš tai einu "Active Topics", pamatau visas atnaujintas ir naujas temas, po to dešinį klavišą spaudžiu ant "view xx new" atsiverčiu puslapi naujoje kortelėje (TAB-e), perskaitęs uždarau kortelę (tab-ą), tokiu būdu perskaitau visas naujienas, kad neprožiopsočiau kokio nors "topiko" kartais paspaudžiu F5 (refresh) ir tos temos kurias aš skaičiau jau be "new" užrašo. Kažkaip jokiu nepotogumu nekyla.

Škoda Octavia II 2005 2.0 TDI BKD "Praha" nuo 2012.05

tomasvilda
tomasvilda portretas
Offline
Last seen: prieš 3 dienos 6 valandos
Joined: 2009-10-20 18:35

As taip pat kaip egabite skaitau, labai patogu :)

naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Na Jus labai protingi, SUPER :D

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Daeras, paspausdamas mygtuka back - tu is atidarai jau atsiusta pslapi. Tai kaip tu nori kad jis tau is karto rodytu atnuajinta versja?

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

Vdm
Vdm portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 4 mėnesiai
Joined: 2012-02-06 16:09

Prie to pačio... gerai čia pamokėt su tom aktyviom temom :)
Beje, būtų labai patogu mygtukas LOGOUT viršuj kampe, nes kolkas neradau kaip patogiai išsilogint neinant į MANO ERDVĘ

Fabia I, beast with 47kw [past]
Octavia II, 1.9TDI [past]
Octavia III, 1.6TDI [present]
----
Čekių loterija

naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Paspaudi "Pradžia" - o tada "Atsijungti"

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Ar "Mano erdvė" ar "Pradžia" -rezultatastaspats-papildomai reikalingas vienas veiksmas. Virsutine dalis yra tvarkoma Tikiuosi greitu metu startuos.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Na du kartus paspausti peles mygtuka manau nera sudetinga, bet jau kam tai padaryti laaabai sunku tai tada reikia istikruju keisti puslapi :))))

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Tomai, tai ne vienintele beda. Pasakyk, ar kur nors matei mygtuka registruotis :). Jis atsiranda tik tada, kai bandai parasyti komentara. Jis taip pat turetu atsidurti prie prisijungimo modulio

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

naujokas
naujokas portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 1 mėnesis
Joined: 2011-03-18 20:27

Kaip man jo nereikia tai ir nepastebejau.

daeras
daeras portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 7 mėnesiai
Joined: 2012-04-25 18:56

Jei yra kur tobulet tai ta ir reikai daryti. Paspausdamas "back" tik taip vienu veiksmu gryztu tarkim i " Active topics".Nenoriu atidarinet nauju Tabu ir nenoriu maigyt daugiau veiksmu nei minimum. Pasirenku "Active topics"-pasirenku tema "Nekrauna akumuliatoriaus"-perskaitau ja ir noriu gryzti vel i "Active topics" vienu paspaudimu ir kad ten nebebutu "Nekrauna akumuliatoriaus" kaip neperskaityta, nes jau jis perskaitytas. Aisku jei tik man cia vienam tas nepatogu tai nieko tokio, cia gi tik pasiulymas. Pasiuliau ir uzmirsau....cia gi ne tema:"kas kaip narsot"...:)
Ir " Pazymeti visas temas kaip perskaitytas" turetu buti kazkur virsuj visada aktyvus, o ne "Forumas" po to sliauzte atsikapstyti is apacios, isskleisti pasirinkimus ir tik tada ikalti ta veiksma..

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 5 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

Skaitau, skaitau ta tema ir niekaip nesuprantu problemos :))) Mygtuku kazkokiu pasigenda kazkas, tai kaip jus masinas vairuojat??? :))))


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

Vdm
Vdm portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 4 mėnesiai
Joined: 2012-02-06 16:09

Branco, mygtukus sujungia šturmanas.. aš jau kai ateinu man tik vairą sukiot ir pedalus maigyt tereikia ;)

Fabia I, beast with 47kw [past]
Octavia II, 1.9TDI [past]
Octavia III, 1.6TDI [present]
----
Čekių loterija

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Naujokas, va butent, tau nereik, tai ir nesiamto. Bet toks opakeitimas yra aktualus. Aisku, man niekad nereikia mygtuko atsijungti, nes juo naudojuosi labai, labai retai. Darbe isvalau visa cash - tad kas karta jungaiantis reik is naujo logintis, o namie nematau reikalo atsijungineti. Taciau tas dalykas riekalingas lengvai pasiekiamoje vietoje.

Back migtukas visais atvejais grazina i anksciau uzkruata puslapi ir jo nerefreshina. daeras atveju,kiekvienoje temoje turetu buti - active topics ir kiti pasirinkimai.

O del pazymejimo viskas perksiatyta - manautoks funkcionalumas nera keiciamas. Ankstesneje forumo versijoje buvo tiesiog mygtukas, pazymeti kaip skaitytus. Drupal yra atviro kodo ir tikekimes, kad jis kazkada bus patobulntas pagal jusu poreikius.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW