rns510

211 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
Marciusx
Marciusx portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 3 mėnesiai
Joined: 2010-04-24 12:26

Ignas wrote:
Sveiki,
Sorry, gal truputį neįtema
Turiu Columbus ant superb II.
1) Kur gauti LT žemėlapius navigacijai?
2) Neveikia garsas reguliavimas ant vairo. Gal įsivaizduojate kame reikalas, nes sunkiai įsivaizduoju, kad tai mechaninis mygtuko gedimas?

Zemelapiais prekiauja. www.euroneta.lt kaina 200lt
O del garso ant vairo kalta navigacijos programine iranga.
Va pasiskaityk jei supranti angliskai jei ne yra google vertejas:
http://www.my-gti.com/2291/volkswagen-rns-510-firmware-upgrade-to-version-2760-2762-2764-2766-2768/comment-page-1#comments

cia komentaruose
Note! Skoda owners

1. Extract files PQTABLE and SKTABLE from image (use magiciso or ultraiso). Files can be found from path: \VUCI\B101\RNSMIDEC\PROG
2. Switch the filenames by just renaming SKTABLE to PQTABLE and vice versa
3. Overwrite the renamed files back to image and save the image. Burn this image to DVD or CD.
4. Load or reload the Firmware to your RNS-510 using the steps below.
5. Voilá… buttons are back!

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

Hello,
if you take facelift parking sensors , and make in navigation new SW 2664 or 2760 , and istal new gateway then YES, on your navi you will see distance.

Toki atsakyma gavau is zmogaus kuri priekiauja Skodos detalem cia : http://www.skoda-parts.cz/
Man viskas kainuotu apie 180eur cia su atsiuntimu, dabar bandau surasti naujos versijos softa, tada bandysiu pas ta zmogeli uzsakyma padaryti. As pirmai galvojau paprastus parkavimo daviklius paimti, bet jis pasake, kad jei nori kad juos rodytu ant RNS'o reiketu jau nuo facelifto imti. O del softo taip pat keblumu yra, nes Ukrainos skodos klube radau, kad pas kai kuriuos sudege motinine plokste instliuojant nauja softo versija, remontas 200Eur, tai viska sudejus, labai jau brangus tas zaislas gaunasi... Pradedu apie geresnes kokybes galinio vazdo kamera galvoti..., Bet jei uzsideges smarkiai rasyk, nors kokios info surast padesiu :D

broliai saunuoliai

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

Ignas wrote:
Sveiki,
Sorry, gal truputį neįtema
Turiu Columbus ant superb II.
1) Kur gauti LT žemėlapius navigacijai?
2) Neveikia garsas reguliavimas ant vairo. Gal įsivaizduojate kame reikalas, nes sunkiai įsivaizduoju, kad tai mechaninis mygtuko gedimas?

Reikia kito soffto rns510 ir viskas susitvarkys superbui II siandien jau 3XXX yra su nauju softu seni zemelapiai nebetiks

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

dunojus wrote:
Hello,
if you take facelift parking sensors , and make in navigation new SW 2664 or 2760 , and istal new gateway then YES, on your navi you will see distance.

Toki atsakyma gavau is zmogaus kuri priekiauja Skodos detalem cia : http://www.skoda-parts.cz/
Man viskas kainuotu apie 180eur cia su atsiuntimu, dabar bandau surasti naujos versijos softa, tada bandysiu pas ta zmogeli uzsakyma padaryti. As pirmai galvojau paprastus parkavimo daviklius paimti, bet jis pasake, kad jei nori kad juos rodytu ant RNS'o reiketu jau nuo facelifto imti. O del softo taip pat keblumu yra, nes Ukrainos skodos klube radau, kad pas kai kuriuos sudege motinine plokste instliuojant nauja softo versija, remontas 200Eur, tai viska sudejus, labai jau brangus tas zaislas gaunasi... Pradedu apie geresnes kokybes galinio vazdo kamera galvoti..., Bet jei uzsideges smarkiai rasyk, nors kokios info surast padesiu :D


SW 2664 ir 2760 jau pasene kaip rasiau jau yra 3XXX ir toliau pasikeitimu ten nemazai internetas visagalis tikrai galima susiras

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

Marciusx wrote:
Sveiki,
jau senai noriu pasidaryti kad rodytu OPS, bet sunkiai suvokiu ka realiai reikia padaryti, gal kas yra bandes?
zinau kad reikia naujo:
CAN Gateway – 3C0 907 530 E (3C0907530E)
PDC Control Unit – 3C8 919 475 (3C8919475)
viska nusipirkciau jei zinociau kad imanoma tai padaryti...

va linkas apie ka sneku:
http://www.my-gti.com/739/upgrading-of-volkswagen-park-distance-control-pdc-to-optical-parking-system-ops

butu smagu jei kas patartu kas gali padaryti ar padetu..
Galeciau ir sumoketi proto ribose..

Martynas


Esu pasidares nesudetinga jei kiek nors gaudaisi el schemose pasidarysi. Vilniuje ARX galetu padryt nemanau kad dauk nuplestu

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

dunojus wrote:
Reikia man suzinoti mano Columbuso gimimo metus:) pasijunges su kabeliu, ir padares ID check, parode tokia lentele:
https://picasaweb.google.com/jurijus.dunojus/Apr6201102?authkey=Gv1sRgCPTTrNOA2MqghgE#5592481211646184338
Ar ta data ir bus pagaminimo laikas ar cia netas laikas, gal yra ant pacio Columbuso, bet nesinori jo traukt lauk :(

Kam reikalingi metai.????/ Jei del naujinimo tai reiktu zinoti kuri gelezies versija A;B; ar C o metai prie ko? gal gali parasyti, man idomu gal ka nors praleidau ir nezinau

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

Almantas wrote:
dunojus wrote:
Reikia man suzinoti mano Columbuso gimimo metus:) pasijunges su kabeliu, ir padares ID check, parode tokia lentele:
https://picasaweb.google.com/jurijus.dunojus/Apr6201102?authkey=Gv1sRgCPTTrNOA2MqghgE#5592481211646184338
Ar ta data ir bus pagaminimo laikas ar cia netas laikas, gal yra ant pacio Columbuso, bet nesinori jo traukt lauk :(

Kam reikalingi metai.????/ Jei del naujinimo tai reiktu zinoti kuri gelezies versija A;B; ar C o metai prie ko? gal gali parasyti, man idomu gal ka nors praleidau ir nezinau

Cia viskas vystesi is tos temos, apie parktronikus, kad juos matyti per RNS'a, tai tas zmogelis kuris priekiauja, skodos detalem klause manes kokiu metu 2007, ar 2008 pas mane RNS, dabar galvoju, kad cia jis gal masinos metus norejo suzinot, kad pasakyti ar GATEWAY, reiketu keist.

broliai saunuoliai

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3448657

prasom kam reikalingos naujos versijos RNS'ui

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2519778

prasom zemelapiai.

Softo nebandziau, zemelapiai veikia.

P.S. truputi ne i tema, bet pasakysiu:

Quote:
...reikia kito softo rns510 ir viskas susitvarkys superbui II siandien jau 3XXX yra su nauju softu seni zemelapiai nebetiks
, tam cia ir yra Klubas, draugija, bendraminciu susiburimas, kad padeti vienas kitam, patarima duot, ar kokia nuoroda. Kad as rytoj nedaryciau tokio pat darbo, kaip kazkas dare vakar (beiskant info ar panasiai). Zinai, gali padet? Patart? Sveikos kritikos pazert, prasom...O tokie pasisakymai, kaip: Iternetas visagalis-ieskokit, o as zinosiu ir niekam nesakysiu garbes nedaro, nebent savo didybe gali pademonstruot....sau.

broliai saunuoliai

Marciusx
Marciusx portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 3 mėnesiai
Joined: 2010-04-24 12:26

Almantas wrote:
Marciusx wrote:
Sveiki,
jau senai noriu pasidaryti kad rodytu OPS, bet sunkiai suvokiu ka realiai reikia padaryti, gal kas yra bandes?
zinau kad reikia naujo:
CAN Gateway – 3C0 907 530 E (3C0907530E)
PDC Control Unit – 3C8 919 475 (3C8919475)
viska nusipirkciau jei zinociau kad imanoma tai padaryti...

va linkas apie ka sneku:
http://www.my-gti.com/739/upgrading-of-volkswagen-park-distance-control-pdc-to-optical-parking-system-ops

butu smagu jei kas patartu kas gali padaryti ar padetu..
Galeciau ir sumoketi proto ribose..

Martynas


Esu pasidares nesudetinga jei kiek nors gaudaisi el schemose pasidarysi. Vilniuje ARX galetu padryt nemanau kad dauk nuplestu

Kai buvau ARXe jie net nelabai supranta apie ka sneku, ko as noriu is ju, vos ne vos sugebejau uzsakyti antenai adapteri... :)
kazkiek suprantu. Taciau ne per daugiausia. Jau priskaiciau begale forumu.. dabar net abejoju ar reikia keisti parktroniko kompa rusai raso kad ne...
Net nzn kuriuos kontrolerius reikia pirkti kuriuos ne... :)
O ar reikia programuoti viska?

Marciusx
Marciusx portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 3 mėnesiai
Joined: 2010-04-24 12:26

dunojus wrote:
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3448657

prasom kam reikalingos naujos versijos RNS'ui

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2519778

prasom zemelapiai.

Softo nebandziau, zemelapiai veikia.

P.S. truputi ne i tema, bet pasakysiu:

Quote:
...reikia kito softo rns510 ir viskas susitvarkys superbui II siandien jau 3XXX yra su nauju softu seni zemelapiai nebetiks
, tam cia ir yra Klubas, draugija, bendraminciu susiburimas, kad padeti vienas kitam, patarima duot, ar kokia nuoroda. Kad as rytoj nedaryciau tokio pat darbo, kaip kazkas dare vakar (beiskant info ar panasiai). Zinai, gali padet? Patart? Sveikos kritikos pazert, prasom...O tokie pasisakymai, kaip: Iternetas visagalis-ieskokit, o as zinosiu ir niekam nesakysiu garbes nedaro, nebent savo didybe gali pademonstruot....sau.

taip sutinku, kartais nuoroda yra labai gerai, taciau parasyti ieskokit google'je tai keista...
Superbui yra jau 3xxx taciau ar ji tinka ir Octavijai? as pvz turiu zemelapius v.7 jei kam reikia galesiu duoti. Taciau zinau kad gali netikti naujesniai versijai. Pats planuoju atnaujunti Gateway ir tad atsinaujinti colombuso softa, nes siuo metu pas mane dar senas 1200 ar kazkas panasaus...

jei kas zino rasyit linka ar torenta is kur atisiusti nauja softa ar zemeapius?

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

as softa pabandziau isirasyti, imeta kompakta, po 3 minuciu, raso kad neatitinka, V7 ko gero naujausi zemelapiai, mano v6.
Siandien gavau siuntinuka, is Cekijos, su visa parkavimosi sistema, tai dabar ieskosiu frezos, kad bamperi pragrezti sensoriams.
Mano softo versija 1004sw bandysiu, suzinoti kodel nenori naujesnes isirasyti, pas rusu skodistus.

broliai saunuoliai

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

dabar kitas klausymas o kur yra tas gateway"jus??? puse priekio isardziau nerandu...

broliai saunuoliai

tomasvilda
tomasvilda portretas
Offline
Last seen: prieš 3 dienos 10 valandų
Joined: 2009-10-20 18:35

dunojus wrote:
as softa pabandziau isirasyti, imeta kompakta, po 3 minuciu, raso kad neatitinka, V7 ko gero naujausi zemelapiai, mano v6.
Siandien gavau siuntinuka, is Cekijos, su visa parkavimosi sistema, tai dabar ieskosiu frezos, kad bamperi pragrezti sensoriams.
Mano softo versija 1004sw bandysiu, suzinoti kodel nenori naujesnes isirasyti, pas rusu skodistus.

ziurek kad freza atitiktu sensoriu diametra arba butu net kokiu puse milimetro mazesne, nes mes su robke statemes kiniskas ir prie ju buvo pridetos frezos... tai kai pravare mums skyles, tai jos buvo ojojoj kokio diametro palyginus su sensoriais, zakliopkes nekabino, teko imtis superglue :)

Rollas
Rollas portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 5 mėnesiai
Joined: 2011-01-07 11:22

Sveiki, turiu klausima su Skoda Columbus RNS 510 (3TO 035 680A) i Yeti.
Gal kas gali pasakyti kodėl pasijungus GPS neveikia garsas (iš viso nėra garso ir nepasileidžia diskas- keista kad nuskaito jog yra tokios ir tokios dainos, bet nepasileidzia). Kiek suprantu tai nesusikalba mano GPS su auto kompiuteriu?

Man aktualu ar čia galėtų pagelbėti GPS programinės įrangos atnaujinimas.

Siek tiek paskaitinejau uzsieninius forumus, tai panasu jog reiktu dirbti su softu, is kitos puses, nesinoretu naujam auto ka nors pridirbti :)

Labai laukciau kompetetingu komentaru.

Is anksto dekoju.

2010-12-27 Yeti 1.4 TSI, 122 AG, Mato brown metallic, Ambition +

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

gal galetum problema kitaip apibudinti? koks diskas nepasileidzia? ir tipo ijungus navigacija(GPS kaip viena is RNS funkciju nera garso) ar gerai supratau? o RNS komplektacijoje buvo ar dapirktas?

broliai saunuoliai

Rollas
Rollas portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 5 mėnesiai
Joined: 2011-01-07 11:22

Dunojau, jei neklystu tai RNS 510 yra paties aparato serija, o 3TO 035 680A yra tikslus modelis.

Situacija kiek idomi - navigacija pasileidzia - rodo kelia, skaiciuoja - bet .... nera garso.
Grotuvas nuskaito CD, parodo dainu pavadinimus, taciau dainos nepasileidzia - kompakto negroja, nera nei garso, nei garso takeliu judejimo.
Parktronika atpazino, atstumus rodo, garso signalas parktronikui veikia (bet jis ne per koloneles).
Papildomai prie pacios Navigacijos nieko nera pirkta.

Bandziau garso nustatymus ir t.t. - jokio efekto.

Internete radau kad vieni turejo vienas prie vieno tokia pacia problema, tai atjungus akumuliatoriu pasitaise, pabandziau - man nepadejo, neziurint to kad akuma atjungta palaikiau daugiau nei 1 val.

2010-12-27 Yeti 1.4 TSI, 122 AG, Mato brown metallic, Ambition +

puidokas
puidokas portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 9 mėnesiai
Joined: 2009-12-02 22:56

Rollas wrote:
Sveiki, turiu klausima su Skoda Columbus RNS 510 (3TO 035 680A) i Yeti.
Gal kas gali pasakyti kodėl pasijungus GPS neveikia garsas (iš viso nėra garso ir nepasileidžia diskas- keista kad nuskaito jog yra tokios ir tokios dainos, bet nepasileidzia). Kiek suprantu tai nesusikalba mano GPS su auto kompiuteriu?

Man aktualu ar čia galėtų pagelbėti GPS programinės įrangos atnaujinimas.

Siek tiek paskaitinejau uzsieninius forumus, tai panasu jog reiktu dirbti su softu, is kitos puses, nesinoretu naujam auto ka nors pridirbti :)

Labai laukciau kompetetingu komentaru.

Is anksto dekoju.

Jei teisingai supratau tai cia senas bajeris.
Kompaktas tavo yra paties irasytas, o kaip zinia mandresni mageliai moka atskirti irasytus tagus dainose, taigi teks ieskotis originaliu irasu, arba tu kurie nebuvo nukopijuoti daug kartu. (kiek zinau pagal nutylejima "default" nupirkta daina galima nusikopijuoti 5 kartus). Pabandyk pasiimti originalu cd ir isideti, jei neturi susirask koki sena diska kuri pirkai pries 10 metu turguje, tikrai veiks.
Jei klystu tai duok zinoti :) bandysim sumastyt ka reik daryt

'06 Octavia 2.0l 147kw vRS TFSI

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

dunojus wrote:
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3448657

prasom kam reikalingos naujos versijos RNS'ui

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2519778

prasom zemelapiai.

Softo nebandziau, zemelapiai veikia.

P.S. truputi ne i tema, bet pasakysiu:

Quote:
...reikia kito softo rns510 ir viskas susitvarkys superbui II siandien jau 3XXX yra su nauju softu seni zemelapiai nebetiks
, tam cia ir yra Klubas, draugija, bendraminciu susiburimas, kad padeti vienas kitam, patarima duot, ar kokia nuoroda. Kad as rytoj nedaryciau tokio pat darbo, kaip kazkas dare vakar (beiskant info ar panasiai). Zinai, gali padet? Patart? Sveikos kritikos pazert, prasom...O tokie pasisakymai, kaip: Iternetas visagalis-ieskokit, o as zinosiu ir niekam nesakysiu garbes nedaro, nebent savo didybe gali pademonstruot....sau.
Jei zmogus truputi daugiau zino, tai jusu nuomone jis pasikeles, man atrodo kitaip .

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

dunojus wrote:
as softa pabandziau isirasyti, imeta kompakta, po 3 minuciu, raso kad neatitinka, V7 ko gero naujausi zemelapiai, mano v6.
Siandien gavau siuntinuka, is Cekijos, su visa parkavimosi sistema, tai dabar ieskosiu frezos, kad bamperi pragrezti sensoriams.
Mano softo versija 1004sw bandysiu, suzinoti kodel nenori naujesnes isirasyti, pas rusu skodistus.

rasiau forume kad seni zemelapiai nebetiks skaityt reikia
:glasses:

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

Almantas wrote:
dunojus wrote:
as softa pabandziau isirasyti, imeta kompakta, po 3 minuciu, raso kad neatitinka, V7 ko gero naujausi zemelapiai, mano v6.
Siandien gavau siuntinuka, is Cekijos, su visa parkavimosi sistema, tai dabar ieskosiu frezos, kad bamperi pragrezti sensoriams.
Mano softo versija 1004sw bandysiu, suzinoti kodel nenori naujesnes isirasyti, pas rusu skodistus.

rasiau forume kad seni zemelapiai nebetiks skaityt reikia
:glasses:

perskaiciau ka prasiau, tai susidare klaidinga nuomone, man neisirase pati software naujesne versija, o ne zemelapiai.

Quote:
rasiau forume kad seni zemelapiai nebetiks skaityt reikia

as skaitau skaitau :)

O del pasikelimo tipo kad daugiau zinai, tai paimk ir parasyk: xebra- uzsiimu RNS ir viskuom kas susije, perrasau softa, instliuoju zemelapius, POI, dedu parktronikus, BLUETHOOT iranga ir t.t. uz pinigus..., ir taskas,... Tada man ir aisku, kad as pas Almanta ar Petra galiu kreiptis, del tokiu ir kitokiu klausymu. Zinosiu, kad daro ne megejas, ar zalias kaip as, ir ramiau bus. O kaip sakoma uz gera darba ir atlyginti ne nuodeme!!! :beer:
P.S. Gyva diskusija verda:)

broliai saunuoliai

Papka
Papka portretas
Offline
Last seen: prieš 10 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-10-09 11:21

puidokas wrote:

Jei teisingai supratau tai cia senas bajeris.
Kompaktas tavo yra paties irasytas, o kaip zinia mandresni mageliai moka atskirti irasytus tagus dainose, taigi teks ieskotis originaliu irasu, arba tu kurie nebuvo nukopijuoti daug kartu. (kiek zinau pagal nutylejima "default" nupirkta daina galima nusikopijuoti 5 kartus). Pabandyk pasiimti originalu cd ir isideti, jei neturi susirask koki sena diska kuri pirkai pries 10 metu turguje, tikrai veiks.
Jei klystu tai duok zinoti :) bandysim sumastyt ka reik daryt

'parduodu kompakta nukopijuota tik 4 kartus' :bigsmile:

Civic '91 -> Civic '98 -> Octavia II '08

Almantas
Almantas portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 10 mėnesių
Joined: 2009-11-11 15:15

dunojus wrote:
Almantas wrote:
dunojus wrote:
as softa pabandziau isirasyti, imeta kompakta, po 3 minuciu, raso kad neatitinka, V7 ko gero naujausi zemelapiai, mano v6.
Siandien gavau siuntinuka, is Cekijos, su visa parkavimosi sistema, tai dabar ieskosiu frezos, kad bamperi pragrezti sensoriams.
Mano softo versija 1004sw bandysiu, suzinoti kodel nenori naujesnes isirasyti, pas rusu skodistus.

rasiau forume kad seni zemelapiai nebetiks skaityt reikia
:glasses:

perskaiciau ka prasiau, tai susidare klaidinga nuomone, man neisirase pati software naujesne versija, o ne zemelapiai.

Quote:
rasiau forume kad seni zemelapiai nebetiks skaityt reikia

as skaitau skaitau :)

O del pasikelimo tipo kad daugiau zinai, tai paimk ir parasyk: xebra- uzsiimu RNS ir viskuom kas susije, perrasau softa, instliuoju zemelapius, POI, dedu parktronikus, BLUETHOOT iranga ir t.t. uz pinigus..., ir taskas,... Tada man ir aisku, kad as pas Almanta ar Petra galiu kreiptis, del tokiu ir kitokiu klausymu. Zinosiu, kad daro ne megejas, ar zalias kaip as, ir ramiau bus. O kaip sakoma uz gera darba ir atlyginti ne nuodeme!!! :beer:
P.S. Gyva diskusija verda:)

Viska ka isvardinai asmeniskai tuo neuzsimu , tam turiu komanda. Kad ji gerai dirbtu turiu labai intensivei tuo dometis . Todel ne tik apie RNS 510 bet ir apie skodas kapstau giliau ir truputi zinau .
Pagal galimybes kur idomesnes temos (arba kai forumieciai visai ne i ta puse pradeda rasyt) pasisakau

Rollas
Rollas portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 5 mėnesiai
Joined: 2011-01-07 11:22

Dekui Almantui uz PM, kur atsake i man rupinti klausima.
Geros dienos.

2010-12-27 Yeti 1.4 TSI, 122 AG, Mato brown metallic, Ambition +

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

dunojus wrote:
Alvis wrote:
O tai bluetooth'as būna pačiam RNS'e be papildomo bloko, kuris po sedyne kišasi?

taip, yra ir su imontuotu Bluethoot moduliu viduje. Nuo 2009 metu gamybos .


Čia spėji ar tiksliai žinai? Nemaišai su "Valdymu balsu" per mikrofoną?

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

na, va pagalaiu perrasiau softa, baimes turejau nemazai, ypac kai procesas buvo sustojes viduri...ir kelis kartus ismete kompakta...:)

Uploaded with ImageShack.us

kam idomu kokiam tikslui, seip sau:)

broliai saunuoliai

Rollas
Rollas portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 5 mėnesiai
Joined: 2011-01-07 11:22

Sveikinu :)

2010-12-27 Yeti 1.4 TSI, 122 AG, Mato brown metallic, Ambition +

Marciusx
Marciusx portretas
Offline
Last seen: prieš 9 metai 3 mėnesiai
Joined: 2010-04-24 12:26

Sveiki,
pagaliau ir man pavyko pasidaryti kad rodytu parktronikus per rns'a.
Uzsisakiau naujus parkingo ir Can-Gateway blokus, bei dar viena garsekalbi, laidus prasitempiau, perlitavau ka reikia be problemu. Visa beda buvo su bloku programavimu.. To normaliai nepadare nei ARX'as nei dar pora ale firmu kurios uzsiima diagnostika. Tik ismesta 200 Lt. Dar bandziau pats nusipirkti laida irgi ismesti 200 Lt nes tos kiniskos kopijos neturi visu funkciju, gali tik nuskaityti, o programuoti ne. Pagaliau suradau zmogu kuris turi originalu WAG-COM laida ir programa. 5 min darbo 50 Lt ir vole :)
Jei turesiu vakare laiko ikelsiu fotkes prie savo auto "Marciaus Skoda Octavia II 2.0 TDI DSG".

Tai tiek naujienu :)

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

Sveikinimai :)

broliai saunuoliai

Guess
Guess portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 8 mėnesiai
Joined: 2010-06-14 20:43

bieksha wrote:
Sveiki,

aš ne škodą o VW passat b6 turiu, bet klausimai čia tie patys.
keičiau aš irgi tuos magus nuo rcd į MFD-2 paskui RNS-310, o dabar ieškau RNS-510.
Esmė yra tokia, VW spėju ir škoda turėjo klaidą iki 2008m gamybos.
bet koks naujas elektroninis prietaisas, kuris turi CAN nesusisišnekėdavo su pagrindiniu automobiliu procu, dėl tos priežasties mago ar kito prietaiso mašina tiesiog neužmigdydavo, ko pasekoje akumas iškraunamas per pora parų, jei mašina nesinaudojama.
Išeitis paprasta reikia pakeist automobilio DEFAULT BUS GETWAY (~300lt) arba downgrade'inti naują prietaisą (rasti senesnės versijos dar nepavyko).
turit klausimų - klauskit
turit VW RNS-510 siūlykit.
8-610-4030(nulis)
bieksha(eta)gmail.com

tikiuosi padėjau

Tada klausimas toks:

Nuo ko man pradėti? Į ką kreiptis?

Man RNS510 per dvi paras iškrovė. Kaip keisti tą Gateway?

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

Gal turite kas nors neoriginaliai susimontavę Columbus'ą ir galite pasakyti kaip veikia radija? Ar gerai gaudo bangas? Čia kalbu jei yra viena antena mašinoj.

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

Kai ji dejau net nezinojau kad turi buti daugiau antenu. Veikia puikiai.

broliai saunuoliai

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

dunojus wrote:
Kai ji dejau net nezinojau kad turi buti daugiau antenu. Veikia puikiai.

Vilniuj ir pas mane veikia, o važinėjant užmiestyje ir po kaimus, tai vos traukia ir tai tik porą stočių. Reiks įsimest atgal radiją, gal antena užlinko, nors pagal Almantą, tai be antros antenos, nėr šansų, kad veiks normaliai ir ji turi būti originali įmontuota galiniame stikle. Nes kai bandė eksperimentuoti su kita antena, nieko nesigavo. Na bet tu paneigei jo pasakymą, tik va nežinau kur gyveni, gal ten ir taip bangų stiprumas didelis, todėl nėr bėdų.

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

Lietuvoje as as tikrai nepastebejau sitos problemos, gal as nebuvau tokios kaimuose kaip tu!!! O Norvegijoje, tarp kalnu ir tuneliu radija pakankamai sudetinga klausytis. PVZ man nuo Lietuvos pasienio 30km jau visas pagrindines radiojo stotis gaudo Lietuvos.

broliai saunuoliai

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

http://auto.plius.lt/skelbimas/apsaugos-garso-sistemos/audio-videotechnika/blaupunkt/id-1177783?qt=
Užmačiau skelbimuose. Padori kaina, gal kažkas susidomės. Kilmė suprantama neaiški..;)

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

DariuZ
DariuZ portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 1 mėnesis
Joined: 2011-02-14 18:42

sorry uz oftopa, FM nepalaiko? tai kas cia per radijas, USA rinkai ar kaip? ar tu klaida aprashyme padarej?

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

Čia ne aš jį pardavinėju, tiesiog vartydamas skelbimus užmačiau. O aprašymo neskaičiau. Keistai parašyta apie FM. Kažkaip labai abejoju, kad Škoda USA rinkoj išmeta FM. Ten dažniau su RDS problemos būna, bet ne dėl FM bangų. Reikia klaust savininko, sužinot teisybei;) Nors pažiūrėjus į foto, kur galinė pusė, ten rimtai su antenos vienu pajungimu, kažkaip ne taip atrodo..

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

http://vwnavi.com/showthread.php/13893-FS-Like-new-RNS-510-Navigation-with-antenna-adapter-GPS-antenna-and-manual
Pasakykit, kas ten per žalias anteninis pajungimas, dar nemačiau tokio navaroto. Dviguba - FM/AM, melyna - GPS, o žalia?

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

Pagaliau radau bluetooth modulį, tik aišku be jokių mikrofonų, laidų ir antenos. Tik kolkas neaišku kaip jis draugaus su mano RNS'u. Kai auto 2007, RMS - 2008, modulis 2009 ar 2010m. Aišku, pirma reik susirast arba pasidaryt pajungimo kabelius. Jei kartais kiltų problemų dėl suderinamumo ir nepajungčiau, galėsiu perleisti. gal kam tiks..

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

INXS wrote:
Pagaliau radau bluetooth modulį, tik aišku be jokių mikrofonų, laidų ir antenos. Tik kolkas neaišku kaip jis draugaus su mano RNS'u. Kai auto 2007, RMS - 2008, modulis 2009 ar 2010m. Aišku, pirma reik susirast arba pasidaryt pajungimo kabelius. Jei kartais kiltų problemų dėl suderinamumo ir nepajungčiau, galėsiu perleisti. gal kam tiks..

laidus tikrai gali nusipirk geriau paieskojes, o del metu problemu manau neturetu buti.

broliai saunuoliai

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

dunojus wrote:
laidus tikrai gali nusipirk geriau paieskojes, o del metu problemu manau neturetu buti.

Geriau paieškojęs, radau tik per ebay. Mikrafas, bluetooth antena ir pajungimo kabeliai su parsiuntimu ~275Lt. Aišku galima ir pačiam nusipirkus "fiškes" nusipirkt pravodkės su atitinkamo kv.kabeliais ir sumeistraut, bet čia vėl žaidimas ir neaišku kiek ekonomiškai pigiau bus. O škoda mikrafą siūlo už 180Lt, anteną - 55Lt. Dėl pajungimo kabelių radimo kažkur, manau misija neįmanoma. Jei vienas galas jungiasi į bluetooth modulį, tai reikia rast tokią laužyne mašiną, kad jame būtų buvęs tas modulis. Kažkaip dar negirdėjau, kad laužyne, kas būtų radęs tą modulį. Aš vienintelis ir tai ne iš LT radau. Tiksliau LT, bet plaukė iš už atlanto išimtas iš auto(tik modulis).

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

amigo
amigo portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 3 savaitės
Joined: 2011-05-26 17:59

Sveiki, turiu skoda octavia II 05 metu su paprastu gamykliniu cd grutuvu. nebrangiai radau rns 510 multimedija ir noreciau isideti, bet nezinau ko reikes papildomai ir ar isvis apsimoka tuo uzsiimti jeigu pries tai auto buvo su paprastu cd grotuvu?
Dekui uz atsakymus.

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 5 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

Pradek nuo 24 zinutes ir suprasi :)


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

amigo
amigo portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 3 savaitės
Joined: 2011-05-26 17:59

Ten kalba ejo, kad zmogus nori keist is senesnio tipo navigacijos i naujesne, mano atveju gamykliskai navigacijos jokios nera,tai idomu ka dar papildomai reiketu det neskaitant rns510 kad viskas veiktu kaip priklauso ?

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

amigo wrote:
Ten kalba ejo, kad zmogus nori keist is senesnio tipo navigacijos i naujesne, mano atveju gamykliskai navigacijos jokios nera,tai idomu ka dar papildomai reiketu det neskaitant rns510 kad viskas veiktu kaip priklauso ?

GPS antenos ~50lt, lankelio naujo 30Lt.
Jei norėsi bluetooth laisvų rankų(originalas), dar teks investuoti ~750Lt be montavimo darbų.
Kokia ta nebloga kaina? Tik nesusimaišyk su kitaicų aparatu.

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

slavab4
slavab4 portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 3 mėnesiai
Joined: 2011-02-15 10:46

Sveiki, yra columbusas pardavimui su naujausiais mapais su kodu ir gps antena galime su montuoti ir papildomai ideti bluetootho iranga skirta rsap telefonams, ka domina PM

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

slavab4 wrote:
Sveiki, yra columbusas pardavimui su naujausiais mapais su kodu ir gps antena galime su montuoti ir papildomai ideti bluetootho iranga skirta rsap telefonams, ka domina PM

Sveikas,
mane domina bluetooth įranga, nes patį rns turiu. Gal gali įmest kontaktą, kad būtų paprasčiau bendraut, nes ne visada čia užsuku. Bluetooth OEM ar ne?(fak, ne į PM parašiau..:))

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

slavab4
slavab4 portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 3 mėnesiai
Joined: 2011-02-15 10:46

Bluetooth OEM 5N0 035 730 B daugiau apie rsap http://de.wikipedia.org/wiki/SIM_Access_Profile

DaumantasG
DaumantasG portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 3 mėnesiai
Joined: 2011-12-15 09:51

Pasitikslinimui:
1. Originaliame Columbus RNS 510 yra Radijas, Navigacija, DVD leistuvas? Nera bluetooth, tv? Jo kaina apie 1500 lt?
2. Kinietiskame analoge yra DVD, Navigacija, TV, bluetooth? Kaina irgi panasi?
3. Nusipirkus tiek originalu, tiek kinietiska reik programuoti, koduoti ar kazka panasaus daryti, kad veiktu?
4. Ar stirpiai analogas nusileidzia originalui, konkreciai ekrano jautrume, ar nera lag ir panasiai, nes perskaiciau ivairiu nuomoniu?
5. Ar eina originalus RNS kartu su bluetooth ar reikia daryti papildomus darbus bluetoothui? Kokios kainos?

Aciu uz atsakymus!

INXS
INXS portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 2 dienos
Joined: 2011-05-04 12:57

DaumantasG wrote:
Pasitikslinimui:
1. Originaliame Columbus RNS 510 yra Radijas, Navigacija, DVD leistuvas? Nera bluetooth, tv? Jo kaina apie 1500 lt?
2. Kinietiskame analoge yra DVD, Navigacija, TV, bluetooth? Kaina irgi panasi?
3. Nusipirkus tiek originalu, tiek kinietiska reik programuoti, koduoti ar kazka panasaus daryti, kad veiktu?
4. Ar stirpiai analogas nusileidzia originalui, konkreciai ekrano jautrume, ar nera lag ir panasiai, nes perskaiciau ivairiu nuomoniu?
5. Ar eina originalus RNS kartu su bluetooth ar reikia daryti papildomus darbus bluetoothui? Kokios kainos?
Aciu uz atsakymus!

1. Plius yra HDD 30GB(jei gerai pamenu talpą). Bluetooth reikia atskirą modulį pirktis(modulis, antena, mikrafas ir pajungimo laidai). TV nėra, nors įmanoma, bet tai visiškai nereikalingas daiktas. DVD yra, bet rodo tik originalius dvd, arba reikia konvertuoti į dvd video(ar koks ten formatas). Jokių divx ir panašiai jis nekramto. Kaina jo ne naujo yra tokia, už kiek sugebėsi susiderėti ir nupirkti(dažniausiai 900-1500lt). Aš nusipirkau už 400Lt su smulkiu defektu.
2. Kiniečio nečiupinėjau, bet jis turi viską savyje ir skaito populiarus video formatus. Neturi kiek žinau HDD. Tiek nauji, tiek naudoti tokių pinigų nebekainuoja.
3. RNS510 nieko nereikia programuoti ir koduoti, nebet kažkas buvo prikišęs nagus ir "sutvarkė". Aišku pirkdamas nenaują, turi prašyt, kad atkodavimui(4skaitmenų) kodą duotų, nes kitaip dar teks pinigus kažkam mokėt, kad atkoduotų. Kaip ir visa įranga(navi, telefonai ir pan.), kuri turi žemėlapius ir panašius dalykus, reikia atnaujinti(jei pačiam yra poreikis turėti detalesnius žemėlapius ir pan.).
4. Nečiupinėjau, nežinau.
5. Modulis su visais reikalingais laidais ir pan. kainuoja 700-800Lt(ebay). Jei ieškosi LT, kaina apie 1500Lt. Dėvėto modulio rasti praktiškai neįmanoma, nes jei NAVI stovėjo originaliai, modilis, yra užsakomas atskirai kaip papildoma įranga. Nedaug yra norinčių mokėti už visą Navi sistemą su visais priedais apie 9000Lt ;) Pats modulio sumontavimas-prijungimas yra sąlyginai paprastas.

2017 Škoda Superb L&K 2.0 TDI CR DPF/140kW/6DSG
2007 Škoda Octavia Combi 1.9TDI/77kW/manual

serano
serano portretas
Offline
Last seen: prieš 2 metai 2 mėnesiai
Joined: 2010-01-12 21:23

Puslapiai