Salono filtro keitimas (Octavia I)

19 posts / 0 new
Paskutinis įrašas
tonis
tonis portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-01-20 08:58
Salono filtro keitimas (Octavia I)

Siandien pasikeiciau salono filtra
Atsidare kapota randame toki vaizdeli

1. Nuimam valytuvus

2. Nuimam guma
3. Nuimam plastmases

4. Kaireje puseje randame salono filtra

5. Filtras isimamas taip

Taip atrodo isimtas filtras


6. Filtras turi remeli kuri reikia isardyti

7. I sena remeli idedame nauja filtra

8. Surinkta filtra statome i vieta

9. Surenkam viska atgal

MINDĖ
MINDĖ portretas
Offline
Last seen: prieš 13 metų 1 mėnesis
Joined: 2009-12-07 21:20

Valytuvai juk nemaišo? Aš bent jau nenuiminėjau.

Octavia 02m.1.9TDI, 66kw

tonis
tonis portretas
Offline
Last seen: prieš 4 metai 9 mėnesiai
Joined: 2010-01-20 08:58

MINDĖ wrote:
Valytuvai juk nemaišo? Aš bent jau nenuiminėjau.

Pries tai forume buvo rasoma, kad valytuvus nuimt reikia tai daugiau net nesiaiskinau, bet po tavo uzuominos pasiziurejau, apsizioplinau, tikrai nebuvo butina ju nuimti. Tiek to, bent valytuvu kuginius slicus sutepiau

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 9 valandos 36 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

O Toni tik pagirti galima uz iniciatyva, be to matosi, kad tikrai jau reikejo keisti sena salono filtra :)

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Bandziau siandien ta plastmase nuimti, kuri eina po kapotu prie lango, bet kazkaip nepavyko. Pats jos priekis kazkaip juda, bet ta dalis, kuri lieciasi prie lango - nu niekaip nejuda...Bandziau nestipriai timptelti, bet nieko...Stipriai traukti ar lauzti pabijojau...toks jausmas, kad ji kazkaip ten prie lango priklijuota ar kazkaip panasiai...Gal ten kokie varztai dar turi atsisukti?

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

Waidulis
Waidulis portretas
Offline
Last seen: prieš 6 mėnesiai 2 savaitės
Joined: 2010-06-09 14:31

Aciu Egis73...bandysiu dar karta

o dar tuo paciu klausimelis...ten kur apacios priekinio stiklo eina tokia centimetro plocio sandarinanti guma...ji pas mane tokia pazeista...ta prasme ziemos metu gramdant sniega per neatsarguma per stipriai uzsimojau ir su grandikliu tiesiog pazeidziau ta guma - dabar ji tokia aptrukinejusi, greiciausiai nebera visiskai sandaru ir turbut vanduo pro tuos itrukimus prabega...

tai va ir klausimas, ar cia labai blogai? jei tas vanduo nuo stiklo prabega pro ta gumyte, tai kur jis gali nubegti? o gal tiesiog nieko baisaus, nes is nuotrauku matau, kad vanduo vistiek turetu subegti i latakeli ir korpusu lauk...

Škoda Kodiaq RS 2019m., 4x4, 2l CR TDI, 176kw, DSG.
Škoda Superb Combi 2012m., 4x4, 2l CR TDI 103kw, DSG. Parduota.
Škoda Fabia hečbekas 2002m. 1.9l sdi, 47kw, mech. Utilizuota.
Škoda Octavia Combi 1999m., 2.0l, 85kw, benzinas/dujos, mech. Parduota.

mindasas
mindasas portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 11 mėnesių
Joined: 2011-05-01 20:04

Kolegos, o gal zinote kaip Octavia II salono oro filtra pasikeisti ? Ar randasi ten pat, kaip ir Octavia I ? Dekingas

dunojus
dunojus portretas
Offline
Last seen: prieš 6 metai 10 mėnesių
Joined: 2010-01-31 20:39

mindasas wrote:
Kolegos, o gal zinote kaip Octavia II salono oro filtra pasikeisti ? Ar randasi ten pat, kaip ir Octavia I ? Dekingas

Octavia II salono filtras yra salone, po "bardacioku" reiketu atsukti du plastmasinius varztukus, kurie laiko izoliacia, ja nuimti, pamatysi tokia pailga dezute (tikslaiu jos krasta) o , toliau "DELO TECHNIKI"

broliai saunuoliai

mindasas
mindasas portretas
Offline
Last seen: prieš 12 metų 11 mėnesių
Joined: 2011-05-01 20:04

dunojus wrote:
mindasas wrote:
Kolegos, o gal zinote kaip Octavia II salono oro filtra pasikeisti ? Ar randasi ten pat, kaip ir Octavia I ? Dekingas

Octavia II salono filtras yra salone, po "bardacioku" reiketu atsukti du plastmasinius varztukus, kurie laiko izoliacia, ja nuimti, pamatysi tokia pailga dezute (tikslaiu jos krasta) o , toliau "DELO TECHNIKI"

ACIU :)

PirksiuSkoda
PirksiuSkoda portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 2 mėnesiai
Joined: 2011-12-30 22:31

Sveiki, tepalų keitikloje pasiziūrėjo mano octavios (1997) salono filtą ir jis buvo visas permirkęs, tad nusprendziau naujo kol kas nedėti, kol neįsiaiškinau, ar nebėga ant jo vanduo nuo langu. Pagal fotografiją pas man lyg ir viskas atrodo taip pat, vanduo turėtų aplenkti filtrą ta plasmasine dalimi(yra lovelis). Tad norėjau paklausti, ar dar kam keičiant filtą, senasis buvo visas šlapias? Ir jei buvo, tai ar pakeitus viskas buvo ok? Nes kol kas mano octavijoje ziauriai rasoja langai ir kaupiasi dregmė net bagažineje šonuose ant skardu.

Octavia 1,9 tdi 66kw slx hecbekas

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Plastikine dalis, ties filtru, turi dar tokia papildoma apsauga. Pas mane ji buvo nuluzusi, tai vandens net salone budavo. Taip pat gali begti, jei normaliai neprispausta ta plastmase prie stiklo ar yra atplisusios gumos.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 6 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

PirksiuSkoda wrote:
Sveiki, tepalų keitikloje pasiziūrėjo mano octavios (1997) salono filtą ir jis buvo visas permirkęs, tad nusprendziau naujo kol kas nedėti, kol neįsiaiškinau, ar nebėga ant jo vanduo nuo langu. Pagal fotografiją pas man lyg ir viskas atrodo taip pat, vanduo turėtų aplenkti filtrą ta plasmasine dalimi(yra lovelis). Tad norėjau paklausti, ar dar kam keičiant filtą, senasis buvo visas šlapias? Ir jei buvo, tai ar pakeitus viskas buvo ok? Nes kol kas mano octavijoje ziauriai rasoja langai ir kaupiasi dregmė net bagažineje šonuose ant skardu.

Patikrink viska ka sake Robke, nes vanduo ten pakliuna per stikla, jei nesandari guma, pas mane visai jos nera, nebuvo perkant jau, tvarkiau su silikonu. Atidarius kapota matosi po stiklu tokie loveliai reme, jei jie pilni vandens, tai visad rasos langai, net nerasos, o toks jausmas, kad traukia plevele kazkokia, kai uzsyla variklis. Paziurek visa keleivio vietos vidu, itariu bus slapia irgi. Lupi viska ir dziovini.
Man uzteko gerai uzsandarinti langa ir dingo visos rasojimo problemos, dabar tik per smarku lietu labai nezymiai traukia :)

EDIT:
Tonis manau neuzpyks, kad panaudosiu jo foto :) Zalia rodykle pazymeta vieta kur kaupiasi vanduo, raudona linija, ta vieta, kuria reikia uzsandarinti :) Kai nebeliks vandens ten kur zalia rodykle, tada ir nustos rasoti langai, aisku pries tai isdziovinus masina :) Bent jau pas mane taip yra.

Uploaded with ImageShack.us


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Jeigu ten, kur pazymejai zaliai po lietaus yra vandens - vadiansi reik latakus atkimsti. Ten dregna gali buti.

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 6 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

As kiek supratau, tai ten iki virsaus pas ji vandens turi buti, jei jau filtras permirkes :) ir atkimsti, ir visa masina isdziovinti reikia :D


Ex: Škoda Octavia '99 66kW

tiukus
tiukus portretas
Offline
Last seen: prieš 9 valandos 36 minutės
Joined: 2009-11-22 20:00

reikia nutekejimo latakus pravalyti, kad visas vanduo isbgtu ir bus sausa, jie sonuose yra

1997 Skoda Octavia 1,9tdi SLX 66kW nuo 2008.04

PirksiuSkoda
PirksiuSkoda portretas
Offline
Last seen: prieš 11 metų 2 mėnesiai
Joined: 2011-12-30 22:31

Ačiū visiems.Greičiausiai tie latakai pasikyšę buvo ir, kai ploviau mašiną nespėjo išbėgti toks vandens kiekis, tad apsėmė filtrą. Dabar naują įsidejau, lyg ir viskas normaliai, reiks vėliau patikrinti. Tas skyles- latakus, kur į sparno vidinę dalį eina prapučiau su šlanga. Beje, manau, kad vanduo turi užbėgti už plasmasinės dalies, kur liečiasu prie lango.Sandarinti nereikia. Ties filtru ji dviguba ir gaunas kaip lovelis, o vanduo nubėga šalia filtro plastmasinio remo, o paskui išbega per skylutę- lataką.

Octavia 1,9 tdi 66kw slx hecbekas

Robkek
Robkek portretas
Offline
Last seen: prieš 3 metai 7 mėnesiai
Joined: 2009-10-17 22:17

Tai taip viskas ir turi būti jei viskas tvarkinga :bigsmile:. Pas mane plastikinis latakas, kuris yra priklyjuotas apačioje visos tos plastmasės, buvo nulužęs. Pas branko nebuvo gumos ant tos plastmasės, tad nebuvo pilno sandarumo ties langu :)

Octavia Combi 2009 1.9 TDI + DSG
EX:Octavia L&K 1999 TDI 81 KW

daeras
daeras portretas
Offline
Last seen: prieš 1 metai 7 mėnesiai
Joined: 2012-04-25 18:56

Na gal as ir zioplas ar ka, nepavyksta atlokti 3 veikasmo, plastmase visa kliba, is variklio puses pasikelia bet nuo lango puses kliba bet laiko kazkas kietai, niekaip nenulupam su draugu, be islauzimo nepavyks jei patarimo negausiu...

branco
branco portretas
Offline
Last seen: prieš 5 metai 6 mėnesiai
Joined: 2011-04-13 10:38

Ten yra griovelis, o plastmaseje toks issikisimas ir jis ileistas i grioveli, reikia su peiliuku ar kuo nors plonu atlupti pradzia ir po to jis graziai visas nusiims.


Ex: Škoda Octavia '99 66kW